دانلود کتاب Intermediate Korean: a grammar and workbook (آموزش دستور زبان کره‌ای سطح متوسط)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب Intermediate Korean: a grammar and workbook (آموزش دستور زبان کره‌ای سطح متوسط) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Intermediate Korean: a grammar and workbook (آموزش دستور زبان کره‌ای سطح متوسط)

کتاب Intermediate Korean: a grammar and workbook (آموزش دستور زبان کره‌ای سطح متوسط) نوشتۀ اندرو سانگپیل بایون، گرامر و تمرینات زبان کره‌ای را از سطح متوسط تا پیشرفته به خوبی آموزش می‌دھد و تنھا رقیب کتب سه جلدی "گرامر این یوز" است که سطح مقدماتی نیز دارند.

زبان کره‌ای زبان رسمی دو کشور کره شمالی و کره جنوبی محسوب می‌شود. کره‌ای همچنین یکی از دو زبان رسمی در منطقه‌ی خود مختار کره‌ای بینوایان در چین است. تقریباً 80 میلیون گویشور زبان کره‌ای همراه با بخش عظیمی از مردم در استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری‌های شوروی سابق و اخیراً فیلیپین هستند. زبان کره‌ای به دلیل گسترش موج کره‌ای در دنیا علاقه‌مندان قابل توجهی دارد.

دلایل زیادی برای یادگیری زبان کره‌ای وجود دارد، به عنوان مثال: از آن‌جا که اقتصاد کره جنوبی در حال تبدیل شدن به یک اقتصاد قدرتمند است، واحد پولی آن‌ها و آشنایی با زبان‌شان اهمیت بالایی دارد؛ علاوه بر این زبان کره‌ای دهمین زبان زنده در فضای مجازی به حساب می‌آید.

حقایقی در مورد زبان کره‌ای (Korean):

- زبان کره‌ای توسط بیش از 78 میلیون نفر در کره صحبت می‌شود.
- زبان کره‌ای زبان رسمی کره جنوبی و کره شمالی است اما در کشورهای دیگری مانند چین، ژاپن و امریکا نیز جمعیت قابل توجهی دارد.
- زبان کره‌ای دهمین زبان در اینترنت قرار دارد.
- در زبان کره‌ای نوع ادای یک کلمه، تعداد زیادی از معانی را مشخص می‌کند.
- بیشترین کلمات تخصصی زبان کره‌ای از زبان چینی گرفته شده و حدود 10٪ کلمات زبان کره‌ای را دربرگرفته است.

 ۲۸۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب Intermediate Korean: a grammar and workbook (آموزش دستور زبان کره‌ای سطح متوسط)

برای دانلود کتاب Intermediate Korean: a grammar and workbook (آموزش دستور زبان کره‌ای سطح متوسط) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Intermediate Korean: a grammar and workbook (آموزش دستور زبان کره‌ای سطح متوسط)