دانلود کتاب Les Miserables (بینوایان)

  • از: ویکتور هوگو
  • ۱۸۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب Les Miserables (بینوایان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب Les Miserables (بینوایان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب Les Miserables (بینوایان)

بی‌ نوایان نام رمان معروفی نوشته ویکتور هوگو نویسنده سرشناس فرانسوی است که از این اثر فیلم‌ها و تئاترهای اقتباسی زیادی ساخته شده‌ است.وی در بی‌نوایان به تشریح بی‌ عدالتی‌های اجتماعی و فقر و فلاکت مردم فرانسه می‌پردازد، همان عوامل و محرک‌های اجتماعی که منجر به سقوط ناپلئون سوم شد. انحصار توزیع قدرت و ثروت در دست خانواده فاسد سلطنتی که از مشکلات جامعه فرانسه کاملا بی‌اطلاع بودند، بی‌نوایان تصویر راستین سیمای مردم فرانسه در قرن نوزدهم است. چهره چند قهرمان در بی‌نوایان برجسته‌تر ترسیم شده‌است از جمله آن ژان والژان. او مرد میانسال خسته روانی است با نیم تنه کهنه و شلواری وصله دار که پس از گذراندن نوزده سال زندان با اعمال شاقه، پس از تمام شدن ایام محکومیت جایی برای رفتن ندارد و کسی پناهش نمی‌دهد.گرچه بینوایان از عشق‌های خیال انگیز سرشار است اما جلوه واقع بینانه زندگی مردم در زمان ویکتور هوگو در آن کاملا دیده می‌شود….

Description

One of the most widely read novels of all time, Les Misérables was the crowning literary achievement of Victor Hugo’s stunning career. Though he was considered the greatest French writer of his day, Hugo was forced to flee the country because of his opposition to Napoleon III. While in exile he completed Les Misérables, an enormous melodrama set against the background of political upheaval in France following the rule of Napoleon I. Les Misérables tells the story of the peasant Jean Valjean—unjustly imprisoned, baffled by destiny, and hounded by his nemesis, the magnificently realized, ambiguously malevolent police detective Javert. As Valjean struggles to redeem his past, we are thrust into the teeming underworld of Paris with all its poverty, ignorance, and suffering. Just as cruel tyranny threatens to extinguish the last vestiges of hope, rebellion sweeps over the land like wildfire, igniting a vast struggle for the democratic ideal in France. A monumental classic dedicated to the oppressed, the underdog, the laborer, the rebel, the orphan, and the misunderstood, Les Misérables is a rich, emotional novel that captures nothing less than the entirety of life in nineteenth-century France

دسته story books،
 ۱۳۰۱ صفحه، ۳ مگابایت، زبان انگلیسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

Preface
Volume I: Fantine.
Book First
A Just Man
Book Second
The Fall
Book Third.
In the Year 1817
Book Fourth.
To Confide is Sometimes to Deliver Into a Person's Power
Book Fifth.
The Descent.
Book Sixth.
Javert
Book Seventh.
The Champmathieu Affair
Book Eighth.
A Counter-blow
Book First.
Waterloo
Book Second.
The Ship Orion
Book Third.
Accomplishment of the Promise Made to the Dead Woman
Book Fourth.
The Gorbeau Hovel
Book Fifth.
For a Black Hunt, a Mute Pack
Book Sixth.
Le Petit-picpus
Book Seventh.
Parenthesis
Book Eighth.
Cemeteries Take That Which is Committed Them
Book First.
Paris Studied in Its Atom
Book Second.
The Great Bourgeois
Book Third.
The Grandfather and the Grandson
Book Fourth.
The Friends of the a B C
Book Fifth.
The Excellence of Misfortune
Book Seventh.
Patron Minette
Book Eighth.
The Wicked Poor Man

راهنمای دانلود کتاب Les Miserables (بینوایان)

برای دانلود کتاب Les Miserables (بینوایان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  Les Miserables (بینوایان)

نظرات کتاب Les Miserables (بینوایان)

سید مهدی رئیسی
۱۳۹۸/۱/۹
این کتاب از یک گمگشتگی فردی آغاز و در یک بی‌نیازی به امیال مادی شروع می‌شود. در پارادکس مرد و کودک وارد تحول میشود و شخصیت اصلی را در نوع دوستی و عشق ورزی به پناه دختری می‌رساند. در اوج تراژدی به عشق می‌رسد و در نهایت دیوانگی معشوق به عاشق انقلاب صنعتی را به رخ می‌کشد. انگیزه‌ی یک بینوا را به عمق و فاضلاب می‌برد نشان می‌دهد که در دنیا کیلید نجات به اشرار می‌رسد تا گزر کردن از آن‌ها برای ما امری واجب گردد. وصال بین دو عاشق را ممکن می‌سازد و در نهایت جنگ بین عقل و عشق را با مرگ ژان وارژان به آتش می‌کشد. به راستی که این کتاب شاهکار تارخ است.
Muhammad Si Sakht Pour
۱۳۹۴/۹/۱۶
اگه هم فارسیش باشه هم انگلیسی خیلی خوبه. نا سلامتی به قول خودت اومدیم توی بخش اموزش زبان که اموزش ببینیم. مترجم که نیستیم که بخاهیم ترجمه کنیم. حیف که نسخه‌های فارسیش باید هزینه پرداخت کرد که نمیصرفه چون راحت میشه pdf فارسیشو از اینترنت دانلود کرد و خوند تا اینکه بخواهیم توی کتابراه پول بدیم و بخریم
فاطمه میرزایی
۱۳۹۶/۴/۱۹
من نسخه فارسی این کتاب را مطالعه کردم واقعا داستان جالبی هست چون یک دختر که در بدترین شرایط زندگی می‌کرده شرایط زندگی اون به بهترین وضعیت تبدیل شده و این خودش میتونه درس زندگی باشه. ممنون که نسخه فارسی این کتاب را هم در اختیار گذاشتید. مرسی
مشاهد همه نظرات (۹۸)