دانلود کمیک ماجراهای شرلوک هولمز 1


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کمیک ماجراهای شرلوک هولمز 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کمیک ماجراهای شرلوک هولمز 1

کتاب کمیک ماجراهای شرلوک هولمز نوشته‌ی سر آرتور کانن دویل و ترجمه‌ی محمدصادق جابری فرد از مجموعه داستان‌های جذاب و پر فراز و نشیب یک کارآگاه باهوش و دقیق و دستیار همیشه همراهش است؛ که به حل سریع و آسان معماهای به ظاهر دشوار با استفاده از جزییات ماجرا و قدرت خلاقه‌ی خود می‌پردازند.

مجموعه‌ی کمیک ماجراهای شرلوک هولمز (Sherlock Holmes) اثر آرتور کانن دویل(Sir Arthur Ignatius Conan Doyle) شامل دو داستان از سری مجموعه‌های شرلوک هولمز است. که ما به خلاصه‌ای از هر دو داستان می‌پردازیم:

میراث مرگبار
هولمز و واتسون به یک جلسه احضار روح وارد می­‌شوند تا به دو برادر کمک کنند اختلاف بر سر تقسیم میراث پدرشان را با هم حل کنند. این جلسه یک پیام مرموز و یک قتل به بار می‌آورد. اما پیش از اینکه هولمز بتواند رمز را کشف کند یا ماجرای قتل را حل نماید، خودش در برابر پنجه­‌ی سگ­‌های وحشی، با خطر مرگ مواجه می­‌شود!

توطئه­ ی تونل
هولمز متقاعد شده است تصادفاتی که موجب تاخیر در تکمیل ساخت یک تونل می­‌شود، حاصل یک نقشه تبهکارانه است، و پشت همه آنها دست شرور رئیس شبکه‌ی تبهکاران زیرزمینی لندن قرار دارد، یعنی خطرناک­ترین و ترسناک­ترین دشمن او!

 ۳۵ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کمیک ماجراهای شرلوک هولمز 1

برای دانلود کمیک ماجراهای شرلوک هولمز 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  کمیک ماجراهای شرلوک هولمز 1
hosein hosein
۱۳۹۶/۷/۲۴
شرلوک هولمز واقعا عالیه لطفا بازم از کتاباش بزارین. مرسی از این کتاب
A.M. A.M.
۱۳۹۶/۶/۲۷
عالی بود عالی لطفا از اینجور کتابها رایگانش را بزارید
محمدصادق جابری فرد
۱۳۹۶/۶/۲۹
تشکر.
Hiva Jalili
۱۳۹۶/۸/۲۲
عالیی++
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۴)