معرفی و دانلود رایگان PDF ماهنامه نجومی ساروس - شماره 27

عکس جلد ماهنامه نجومی ساروس - شماره 27
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 27 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 27 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 27

در ماهنامه نجومی ساروس - شماره 27 می‌خوانید:

این سطور درباره‌ی عشق و خواستن است.

همه‌ی ما در روزهای نوجوانی آرزوها و رویاهای بزرگی در سر داریم که با شور زندگی در آن سال‌ها و انرژی بی‌پایان جوانی، به موهبتی استثنایی تبدیل می‌شوند. گاه این رویاها آن‌قدر دور و بزرگ هستند که در باور هیچ‌کس جز خودمان نمی‌گنجد و این ما هستیم که باید آرزوهایمان را باور کنیم. اغلب ما خوش‌باورانی می‌شویم که رویاهایمان سال‌ها بر دوشمان سنگینی می‌کنند، تا روزی کنار گذاشته شوند؛ روزی که دیگر نه آن ایمان هست و نه جانی برای به دوش کشیدن. اما در این میان کسانی هستند که خستگی در قلبشان بی‌معناست و رسیدن به رویاها می‌شود کسب و کارشان.

حال اگر رویای تو از جنس علم و نجوم باشد، آن هم در سرزمینی که در تفکر غالب عالمانش ثروت (زر و سیم) بهتر از علم است، کفش‌های آهنین به پا کن.

بدیهی‌ست که علم آموختنی است و آموختن نیازمند لوازم و امکانات آموزشی است. بدیهی‌ست که نوع نگاه خانواده و نزدیکان به علم‌آموزی و حمایت آن‌ها اهمیت فراوان دارد و والدین از دانش‌آموزان دبیرستانی بیشتر سرشان می‌شود و برایشان تصمیم می‌گیرند. بدیهی‌ست که دختران در فرهنگ‌ها و شرایط گوناگون تحت فشار و متحمل محدودیت هستند. ولی با تمام این‌ها زمانی که شعله‌های خواستن در وجودت زبانه می‌کشد، تو راه خواهی افتاد؛ حتی اگر جاده‌ای نباشد، راهت را با ستاره‌های آسمان پیدا می‌کنی و می‌دانی که رویاهایت برای واقعیت ساخته شده‌اند.»

در پرده دوم این شماره از ساروس، درباره مشکلات فعالیت نجومی در کشور صحبت می‌کنیم، اینکه جوانانی که علاقمند به فعالیت در این حوزه هستند، با چه چالش‌ها و مشکلاتی مواجه می‌شوند و چه عواملی انرژی آن‌ها را بیهوده از بین می‌برد..

علاوه بر پرده دوم، مطالب متنوع بخش‌های دیگر ساروس 27 را نیز می‌توانید با دانلود رایگان این نشریه، مطالعه نمایید.

فهرست مطالب

سرمقاله
درنگ
اخبار
شمارش معکوس
?whats up
حیات در کیهان
فضاتوگراف (در پرده دوم)
بعد پنجم
ترین‌های نجومی
آینه
صفحه آخر
ساروس چیست؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابماهنامه نجومی ساروس - شماره 27
ناشر چاپی مجله ساروس
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۷۱
زبانفارسی
موضوع کتابمجله‌های علمی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات ماهنامه نجومی ساروس - شماره 27

سیده فاطمه محیط
۱۳۹۹/۱/۴
خیلی مجله خوبیه و مطالب بسیار مفیدی به خصوص برای نوجوان داره
سید سکینه هاشمی
۱۳۹۷/۱۰/۲۰
واقعادست همتون بابت این کتاب دردنکنه. من که راضیم. 👍👍
علی رحیمی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
کتاب خیلی خوبی بود وخیلی اموزنده
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه ماهنامه نجومی ساروس - شماره 27

برای دریافت ماهنامه نجومی ساروس - شماره 27 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.