معرفی و دانلود کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون

عکس جلد کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون
قیمت:
23000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون

ساکسیفون از نظر عوامل ساختمانی، ترکیبی است از کلارینت و ابوا، (شباهت آن به خانواده ابوا از شکل مخروطی لوله ناشی شده است) جنس اصلی ساز برنز است و غالبا بر روی آن ورقه ای از نقره کشیده شده است ساکسیفون به اندازه ها و کوک های مختلف ساخته شده است که حدود و وسعت همه آنها یکی است.

نام این ساز، از روی اسم سازنده آن «آدولف ساکس»Antonie Joseph Adolphe sax (اهل بلژیک تولد : دینان 1814 _ فوت: پاریس 1894) گرفته شده، این شخص «ساکسیفون» را در سال های 1840 و «ساکسهورن» (سازی دیگر) را در سال 1845 ساخته است.

این ساز شامل یک دهنی تک زبانه است که به یک لوله فلزی پهن و مخروطی شکلی وصل شده است و همین ویژگی باعث شده است که این ساکسیفون در طبقه بندی خاص خودش قرار بگیرد شما می توانید صدای تنور ساکس رو تو خیلی از گروه های جزو بلوز و پاپ و راک بشنوید و البته در ساخته های قشنگ خودتان در این سبک ها از آن استفاده کنید.

فهرست مطالب کتاب

جرالد آلبرایت
استیون یوجین
سندی دالفر
Stan Gatz
Kenny G
Fausto Papetti
جان ویلیام کولترین
چارلی پارکر
ال گالادورو
جیمز مودی
وان موریسون
فهرست منابع و مآخذ

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نوازندگان به نام ساکسیفون
نویسنده
ناشر چاپی فرهنگ رسانه پویا
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات51
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های آموزش موسیقی
قیمت نسخه الکترونیک
23000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون

برای دریافت کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.