معرفی و دانلود PDF کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟

عکس جلد کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟
قیمت:
۲۴۸۰۰ 12400 تومان ۵۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟

کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟ نوشته آنا کانگ، داستانی تصویری درباره دو موجود پر مو است که نمی‌توانند بر سر این موضوع که کدامشان بزرگ هستند و کدامشان کوچک با هم به توافق برسند تا اینکه حضور چند مهمان ناخوانده به آن‌ها کمک می‌کند مشکلشان برای همیشه حل شود. این کتاب در سال 2015 برنده جایزه تئودور سیوس گیزل شده است.

موضوع کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟ چیست؟

کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟ (You Are Not Small) متن ساده‌ای دارد که به همراه تصاویر جذاب و بامزه کودک را با خود همراه می‌کند و مفاهیمی چون مقایسه، بزرگی، کوچکی و نسبی بودن اندازه‌ها را آموزش می‌دهد.

درباره‌ی مجموعه‌ی پشمالوها:

این مجموعه با تصاویری زیبا و متنی ساده و روان درباره دو دوست است که به خاطر موضوع‌های مختلفی با هم اختلاف دارند. در هر جلد از این مجموعه کودک با یکی از این موضوع‌ها آشنا می‌شود و به واسطه آن مفاهیم جدیدی را یاد خواهد گرفت. کتاب‌های این مجموعه مناسب بلندخوانی و کسانی است که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند.

کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال مناسب است و والدین و مربیان با استفاده از این کتاب می‌توانند درباره تناسب و اندازه‌ها با کودکان صحبت کنند و به آن‌ها آموزش دهند.

با آنا کانگ بیشتر آشنا شویم:

آنا کانگ (Anna Kang) متولد نیویورک است. بیشترین سرگرمی او در دوران نوجوانی‌اش خواندن مجله‌های Teen beat و کمیک بود. او در رشته روابط بین الملل و مطالعات آسیایی تحصیل کرد و بعد از آن به لس آنجلس نقل مکان نمود و در رشته هنرهای سینمایی ادامه تحصیل داد. او نامزد جایزه گودریدز برای بهترین کتاب تصویری شده و همسر او کریستوفر وینت تصویرگری مجموعه پشمالوها را به عهده داشته است.

در بخشی از کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟ می‌خوانیم:

- تو کوچولو هستی.
- من کوچولو نیستیم. تو گنده هستی.
- من گنده نیستم. می‌بینی؟ این‌ها همه مثل من هستند. تو کوچولو هستی.
- من کوچولو نیستم. می‌بینی؟ این‌ها همه مثل من هستند. تو گنده هستی.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟
نویسنده
مترجمآناهیتا حضرتی کیاوندانی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-600-462-036-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۸۰۰ 12400 ت ۵۰%
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟

برای دریافت کتاب پشمالوها: کوچولو یا گنده؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.