معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای روباه مکار

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای روباه مکار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای روباه مکار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجراهای روباه مکار

کتاب ماجراهای روباه مکار نوشته‌ی ی. م. دیدکوفسکایا و ولادیمیر آلکسی یویچ مایف، ترجمه‌ای از سه داستان کوتاه روسی است که برای بهبود روخوانی و درک مطلب بهتر به همراه متن اصلی آن در اختیار کودکان علاقه‌مند به زبان و ادبیات روسی قرار می‌گیرد تا مهارت‌های خود را در این زمینه ارتقا دهند.

موضوع کتاب ماجراهای روباه مکار چیست؟

مجموعه داستان کوتاه ماجراهای روباه مکار (Alenushka i lisa) شامل سه داستان ملی روسی است. داستان‌های ملی به قصه‌هایی می‌گویند که از زمان‌های قدیم در میان عموم رواج داشته‌اند. در این سه داستان، روباه شخصیتی مکار و حیله‌گر دارد و سعی می‌کند با استفاده از هوش، سیاست و چرب‌زبانی، خود را شخصیتی مثبت نشان دهد تا به اهداف خود برسد.

کتاب ماجراهای روباه مکار مناسب چه کسانی است:

این کتاب برای کودکان دبستانی و تمامی کسانی که در حال یادگیری زبان روسی هستند، مفید خواهد بود.

در بخشی از کتاب ماجراهای روباه مکار می‌خوانیم:

یکی بود و یکی نبود پیرمرد و پیرزنی با هم زندگی می‌کردند. آن‌ها نوه‌ای بنام آلیو نوشکا داشتند. دوستان آلیو نوشکا قصد داشتند برای جمع آوری میوه به طرف جنگل بروند و آلیونوشکا را هم صدا کردند تا با آن‌ها برود. مدت‌ها بود که پیرمرد و پیرزن نوه‌اشان را رها نکرده بودند. پس آن‌ها به شرط اینکه از دوستانش جدا نشود موافقت کردند.

.Жили-были старик со старухой. Уню была внучка Алёнушка
Собрались подружки идти в лес по ягоды и пришли её звать с собой. Долго старики не отпускали внучку. Потом согласились, только приказали ей не отставать от подруг.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
آلیونوشکا و روباه
روباه قاضی
گربه، روباه و خروس

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماجراهای روباه مکار
نویسنده،
مترجمفاطمه آذرپیکان
ناشر چاپیانتشارات کتاب دانیال
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۳
زبانفارسی
شابک978-600-8136-49-1
موضوع کتابکتاب آموزش زبان کودک، کتاب‌های چند زبانه
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ماجراهای روباه مکار

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ماجراهای روباه مکار

برای دریافت کتاب ماجراهای روباه مکار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.