معرفی و دانلود PDF کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه

عکس جلد کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه
قیمت:
4000 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه

کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه نوشته‌ی سامانتا بروک، مجموعه‌ای داستانی و کودکانه با هدف آموزش مهارت‌های ارتباطی در کودکان به صورت مصور و با بیانی ساده و دلنشین به رشته‌ی تحریر درآمده است.

در بخشی از کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه (Makeover madness) می‌خوانیم:

لیمو دکمه‌ی روی صندلی را فشار داد و صندلی آرایشگر شروع به کار کرد بعد از چند ثانیه صندلی زنگی زد و خاموش شد. موهای توت فرنگی بسیار زیبا شده بود. توت‌فرنگی خودش را در آیینه دید و گفت: "وای چقد زیبا شدم! این باور نکردنیه." لیمو با هیجان فریاد زد: " آره فوق‌العاده شدی! نفر بعدی کیه که می‌خواد امتحان کنه؟" همه‌ی دوستان لیمو یک صدا فریاد زدند "من! من! من!" چند روز بعد لیمو به زغال اخته زنگ زد که اگر به او نیاز دارد به آرایشگاه بیاید و موها و ناخن‌هایش را درست کند. اما زغال اخته گفت: "نه، ممنون." لیمو به بقیه‌ی دوستانش هم زنگ زد اما آن‌ها هیچ‌کدام به لیمو احتیاجی نداشتند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه
نویسنده
مترجمسما شادابی
ناشر چاپیانتشارات تحول
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات14
زبانفارسی
شابک978-600-8454-68-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه

برای دریافت کتاب ماجراهای توت فرنگی 3: لیمو در آرایشگاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.