معرفی و دانلود کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو

عکس جلد کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو

کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو نوشته‌ی حوری سیدابوالقاسم مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه و شعر عاشقانه است که با بیانی ساده و دلنشین به رشته‌ی تحریر درآمده.

در بخشی از کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو می‌خوانیم:

محمدجواد داشت کیفِ جوراب و جعبه‌ی واکسش را برمی‌داشت که عباس گفت: "این سقفه دیگه داغون شده‌ها! یادتون باشه امروز شریکی یه تیکه نایلونِ کلفت‌تر بخریم بکشیم روش. این قبلیه بیشتر شبیهِ توری شده انقدر که سوراخ سوراخه. دیشب اخبار می‌گفت، از آخرای همین هفته، بارندگیا شروع می‌شه. دیر بجنبیم، گند می‌خوره تو وسایل‌مون!"

کارشان که تمام شد، سه تایی از درِ انبار فاصله گرفتند. شیرین گفت: "امروز مامانِ من لقمه‌های صبحونه و ناهارمونو درست کرده، یه کمی هم از خوراکیای دیروزمون مونده. سهم‌تونو الان بدم یا نگه دارم واسه بعد؟" محمدجواد گفت: "من که الان زیاد گشنه نیستم. مالِ منو بعدا بده." اما عباس که هم از لحاظِ سنی و هم جثه‌ای از بقیه بزرگ‌تر بود و زیاد هم تحملِ گرسنگی را نداشت، چشمکی زد و گفت: "منم که گفتن نداره."

بچه‌ها زدند زیرِ خنده و شیرین لقمه‌های عباس را به دستش داد. او هم اولین لقمه‌اش را کامل داخلِ دهانش چپاند و بعدی را میانِ بساطِ آدامس و فالش جاسازی کرد. هر سه به سمتِ درِ حیاط راه افتادند که آمنه خانم، مادرِ محمدجواد، صدایش زد. "جانم مامان، کارم داری؟ زودی بگو. آقا موسی اومده‌هاا." آمنه خانم در حالیکه دستِ مریم، خواهرِ کوچکِ محمدجواد را در دست داشت، بدو بدو از پله‌ها پایین آمد و گفت: "آره مادر کارت دارم، وایسا."

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
دفتر اول: داستان کوتاه
معصومانه‌تر از دو چشمِ آهو
غرورِ پوشالی
دفتر دوم: شعر
شکرگزار
قویِ بی‌یار
یکتاپرست
نگار
بی‌قرار

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۸
زبانفارسی
شابک978-622-6201-33-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های شعر پارسی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو

برای دریافت کتاب معصومانه‌تر از دو چشم آهو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.