معرفی و دانلود رایگان PDF کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی

عکس جلد کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی

در کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی اثر حمید فرامرزپور، خلاصه‌ای بر تاریخچه ساخت و بهره‌برداری تونل‌های حمل و نقل و شبکه زیرزمینی مترو، انواع تونل‌ها، نوع حفاری تونل‌ها و هدایت و اجرا صحیح نقشه‌برداری برای پیاده کردن مسیر پروژه تونل‌های شبکه مترو را در زیر‌ زمین و سپس روش‌های انتقال مختصات نقاط از سطح زمین به زیر زمین و تعیین مقدار اندازه خطای انتقال این نقاط به دست آورده و توضیح داده شده است.

در کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی (Geodesy Underground Structures) همچنین با توجه به قرار گرفتن بسیاری از شهرهای ایران در روی کمربند زلزله و گسل‌های موجود که باعث خرابی سازه‌های زیرزمینی و همچنین تونل‌های مترو می‌گردند برای این هدف از آنالیز نشست (مانیتورینگ) با محاسبات ریاضی برای سازه‌های زیرزمینی در حال ساخت و پس از ساخت و در حین بهره‌برداری از این سازه‌ها را بررسی شده است.

در بخشی از ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی می‌خوانیم:

سازه‌های زیرزمینی و تونل‌ها هم اکنون جزء لاینفک شهرهای مدرن گردیده‌اند و در انواع مختلف برای کاربردها و مصارف خاصی ساخته می‌شوند با توجه به بررسی موضوع ساخت و بهره‌برداری از سازه‌های زیرزمینی و استفاده از تجارب ساخت پروژه‌های زیرزمینی حمل و نقل شهری از گذشته تا به حال و مطالعه خرابی‌های صورت گرفته در این سازه‌ها تاکنون به اثبات رسیده است که بهترین و ایمن‌ترین و موثرترین سیستم حمل و نقل و جابجایی مسافر و بار در شرایط کنونی در شهرهای کلان و نوین بهره‌برداری و استفاده از سیستم و شبکه حمل و نقل زیر زمینی مترو می‌باشد.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: تونل
فصل دوم: طراحی و ساخت تونل‌های مترو
فصل سوم: حفاری تونل
فصل چهارم: عملیات نقشه برداری زیرزمینی در پروژه ساخت تونل
فصل پنجم: نشست و دفرمه شدن سازه‌های زیرزمینی
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کتیبه نوین
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۱۲
زبانفارسی
شابک978-600-8205-83-8
موضوع کتابکتاب‌های مهندسی عمران
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی

Mohammed Lotfi
۱۴۰۰/۳/۶
اطلاع از اینکه سازه‌های زیر زمینی و توی کوها جهت استفاده ما انسانهاچی هست خیلی جالبه و لذت بخشه
mamaqa pirotaqaei
۱۳۹۹/۱/۱۱
واقعا کتاب خوب و مفیدیه
سیاوش ظفری
۱۴۰۱/۴/۱۰
کتاب با رویکرد خوبی تهیه و تدوین شده
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی

برای دریافت کتاب ژئودوزی سازه‌های زیرزمینی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.