معرفی و دانلود کتاب فانتیلو نوبت تو است

عکس جلد کتاب فانتیلو نوبت تو است
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فانتیلو نوبت تو است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فانتیلو نوبت تو است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فانتیلو نوبت تو است

حمیدرضا اسماعیلی در کتاب فانتیلو نوبت تو است، ماجرای فانتیلو، شاعر نامی شهر سالاسا را روایت می‌کند. او به خاطر رخوت و کسالت پادشاه سرزمین تاونسی و مادربزرگش، مجبور می‌شود معشوق خود، جایانا، را رها کرده و در مسابقه‌‎ای که پادشاه در کشور خودش ترتیب داده شرکت کند. تنها فرقش این است که فانتیلو این دفعه باید برای نجات جانش شعر بگوید.

کتاب فانتیلو نوبت تو است برای چه کسانی مناسب است؟

علاقه‌مندان به داستان و رمان فارسی از خواندن کتاب فانتیلو نوبت تو است لذت خواهند برد.

حمیدرضا اسماعیلی را بیشتر بشناسیم:

حمیدرضا اسماعیلی (ادلی الون)، نویسندۀ ایرانی‌ست که علاوه بر کتاب فانتیلو نوبت تو است، آثاری همچون «یوهان و فرشتۀ مرگ» و «سه رئیس‌جمهور روحانی» را در کارنامۀ خود دارد.

در بخشی از کتاب فانتیلو نوبت تو است می‌خوانیم:

- چیزی شده؟ چه اتفاقی افتاده مادربزرگ؟

در این لحظه زین زان در حالی که اخم کرده و جدی و خشمناک به کالالا نگاه می‌کند در پاسخ می‌‌گوید:

کالالا من احساس افسردگی و بی‌حوصله بودن و بی‌انگیزگی می‌کنم، این جزیره برای من تکراری و کسل‌کننده شده و هیچ جذابیت و هیجانی ندارد، و من از این گل‌های رز زرد بال‌دار وحشی بدقیافه و بدریخت خسته شدم. کالالا چند لحظه سکوت می‌کند و سپس می‌گوید: مادربزرگ عزیز و دوست‌داشتنی‌ام احساست را واقعا درک می‌کنم، راستش مادربزرگ من هم چند وقت است افسرده و بی‌انگیزه شدم. دیگه امپراطوری جزیره تاونسی هیچ تنوع و هیجان و انرژی نداره؛ همه‌چیز یکنواخت و ثابت و بدون تغییر هستش و من انقدر افسرده شدم که حتی برای رفتن به سرویس بهداشتی هم توان و احساسش را ندارم و باید یک فکر و ایده‌ی خلاق و جدید با همدیگر کنیم مادربزرگ تا از زندگی خودمان بیشتر لذت ببریم.

در این لحظه زین زان می‌گوید: بله نوه‌ی عزیزم ما هنوز خیلی جوان هستیم و فرصت‌های زیادی برای ادامه‌ی زندگی داریم، من فقط صد و دو ساله هستم و تو پنجاه سال داری، ما می‌توانیم با پسر و دخترهای زیر سی سال ازدواج کنیم تا امپراطوری‌مان در جزیره تاونسی نسل به نسل ادامه پیدا کند و حاکم این گل های رز زرد رنگ وحشی بال‌دار خنگ و کله‌پوک و بدریخت باشیم.

ناگهان در این هنگام فکر و ایده‌ای به ذهن کالالا می‌رسد و او با خنده و شوق و اشتیاق زیادی به مادربزرگش می‌گوید: وای خدای من!! چه فکر ایده عالی به ذهنم رسیده مادربزرگ، ما می‌توانیم با این کار خیلی تفریح و سرگرمی و تنوع داشته باشیم و هم اینکه هردوی ما با دختر و پسری جوان ازدواج کنیم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فانتیلو نوبت تو است
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سارات
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۴
زبانفارسی
شابک978-622-7499-73-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فانتیلو نوبت تو است

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب فانتیلو نوبت تو است

برای دریافت کتاب فانتیلو نوبت تو است و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.