معرفی و دانلود کتاب جلوگیری از چاقی و لاغری کودکان

عکس جلد کتاب جلوگیری از  چاقی و لاغری کودکان
قیمت:
۲۰۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب جلوگیری از چاقی و لاغری کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جلوگیری از چاقی و لاغری کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جلوگیری از چاقی و لاغری کودکان

همانظور که می دانید لاغری و چاقی مفرط هرکدام به نوعی زیان بار است و به خصوص در دوران کودکی این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می‌کند زیرا بدن و جسم کودک مستعدتر از فرد بزرگسال می‌باشد و بسیاری از کودکان چاقی و لاغری را با خود به بزرگسالی می‌برند.

بهترین توصیه ما به خوانندگان محترم و عزیز، ورزش است . ورزش درمان هر درد است. از نشستن بیش از حد کودکانتان در جلوی کامپیوتر و لپتاپ و .... که سبب عدم تحرک می‌شود جلوگیری نمائید.

والدین عزیز: فرزند هدیه خداوند به والدین است. شما در قبال فرزندانتان مسئول هستید و حفظ سلامتی و پرورش آنان بر عهده شماست. کودکان دلبندتان چشم امیدشان به شماست و جز شما از کسی انتظار ندارند.

امروزه چاقی به طور گسترده‌ای در دنیا رایج شده است. بسیاری از دولت‌ها اعلام مبارزه ملی با چاقی نموده‌اند و علت این چاقی را استفاده مستمر از وسایل الکترونیک از قبیل تلویزیون و کامپیوتر می‌دانند.

خداوند بدن‌های ما را سالم به ما تحویل داده است و برای ما یک ودیعه‌ی الهی ست و ما باید در حفظ و حراست این ودیعه الهی نهایت کوشش خود را به عمل آوریم و این رسالت دینی ماست.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جلوگیری از چاقی و لاغری کودکان
مترجمکیومرث دانشگر، فاطمه اسماعیل گل
ناشر چاپیانتشارات دانشگران محمود
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۴
زبانفارسی
شابک978-964-7992-16-9
موضوع کتابکتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام، کتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جلوگیری از چاقی و لاغری کودکان

هوشنگ موید
۱۳۹۹/۱/۱۶
در نسخه نمونه کتاب معرفی نمی‌شود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب جلوگیری از چاقی و لاغری کودکان

برای دریافت کتاب جلوگیری از چاقی و لاغری کودکان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.