معرفی و دانلود PDF کتاب خودآموز خط و زبان عبری

عکس جلد کتاب خودآموز خط و زبان عبری
قیمت:
۲۸۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب خودآموز خط و زبان عبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خودآموز خط و زبان عبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خودآموز خط و زبان عبری

کتاب خودآموز خط و زبان عبری اثر فاروق صفی‌زاده، اشاره‌ای مختصر به سوابق تاریخی، بررسی حروف و رابطه اعداد با حروف عبری دارد.

زبان عبری، عضوی از شاخه زبان‌های سامی است. و با زبان‌های عربی و آرامی هم خانواده است. این زبان به عنوان زبان دینی برای یهودیان بشمار می‌رود و بسیاری از دعاها و نیایش‌های یهودیان در سراسر دنیا به زبان عبری کلاسیک است. الفبای عبری از ۲۲ حرف تشکیل شده است.

در بخشی از کتاب خودآموز خط و زبان عبری می‌خوانیم:

یکی دیگر از موارد استفاده از الفبای عبری ایجاد ارتباط با اعداد می‌باشد به ویژه کبالیست‌ها با مطالعه کتاب زوهر توانسته‌اند به رازهای فیزیکی و رمز و رموز خلقت واقف شوند. زیرا آنان بر این باورند با یادگیری و درک علم اعداد می‌توان به علم خودشناسی و خداشناسی پی برد. ارتباط الفبای عبری با اعداد و آگاهی به ارزش عددی در دوران باستان به صورت یک علم با جنبه‌های مذهبی به کار گرفته شده بود. به مرور آوازه و شهرت علم اعداد از فرهنگ عرفانی یهودیت هم پا فراتر نهاد و اقوام دیگر هم این علم را در مراکز آموزش و فرهنگی خود به کار گرفتند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خودآموز خط و زبان عبری
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ایران جام
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۴۷
زبانفارسی
شابک978-964-8379-73-0
موضوع کتابکتاب‌های آموزش زبان‌ها
قیمت نسخه الکترونیک
۲۸۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خودآموز خط و زبان عبری

Fereydon Neyrizi
۱۳۹۹/۹/۴
سلام در این عصر رسانه و ایام آخرالزمان باید ما سواد رسانه‌ای خود را بالا ببریم و زبان و فرهنگ دشمنان را بیاموزیم. الان در مدارس اسرائیل زبان فارسی آموزش میدهند و ما در اول راه.
یاد گیری زبان عبری برای مسلمانان به ویژه ایرانیان واجب و ضروریست.
M.J. Emadi
۱۳۹۸/۱۱/۱۶
کتاب بسیار خوبی هست برای تمری عبری. تاکید میکنم این کتاب برای تمرین عالی هست. پس باید در کنار این کتاب از منابع آموزشی دیگر استفاده کرد. من با برنامه‌های رایگان اندروید نکات عبری را یاد میگیرم و با این کتاب آن‌ها را تمرین میکنم.
سید ابوالفضل ساقی
۱۳۹۸/۱۰/۱۶
ظاهرا این کتاب فتوکپی از جزوه‌ای است که به صورت رایگان در سایت انجمن کلیمیان تهران منتشر شده است... حالا این کپی از آن است یا آن کپی از این، خدا داند...
عباس قاسمی
۱۳۹۹/۹/۲۹
من در جایی حرف ח را خ دیدم ولی در اینجا همان ح بود ضمن اینکه حرف ה نیز این کتاب در آخر کلمات خوانده نمیشود لیکن در جای دیگر خوانده میشود
جواد ملک زاده
۱۳۹۷/۴/۱۲
کتاب خوب و جالبی هست. هنوز همش رو کار نکردم ولی تا مقداریشو پیش رفتم خوب و جالبه. ممنون
سعید چوبدازاده
۱۳۹۸/۱۲/۲۳
پرفوسور 😂اولن عربی نیست عبری هست دومن این کتاب در باره‌ی زبان سانسکریت هست از نوشته‌های تصویر معلومه
Zehra Egbalu
۱۳۹۷/۱۱/۲۱
سلا ممنون از زحماتتون. ولی کاش کلاساش بود ادم شرکت میکرد حیف نیس
محمد عسگری
۱۳۹۷/۱۰/۲۸
ایکاش آموزش عبری بیشتر و کاملتر بود.
مشاهده همه نظرات ۲۲

راهنمای مطالعه کتاب خودآموز خط و زبان عبری

برای دریافت کتاب خودآموز خط و زبان عبری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.