معرفی و دانلود PDF کتاب سفرنامه 9 ماه انتظار

عکس جلد کتاب سفرنامه 9 ماه انتظار
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سفرنامه 9 ماه انتظار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سفرنامه 9 ماه انتظار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سفرنامه 9 ماه انتظار

کتاب سفرنامه 9 ماه انتظار نوشته لیدا محمدی، حاوی مطالبی علمی در زمینه شناخت اختلالات و بیماری‌های پستان و روش‌های درمانی آن است.

این اثر عناوینی از این قبیل را شامل می‌شود: آناتومی میکروسکوپی پستان بالغ، انواع جراحی پستان، عوارض شیمی درمانی واکسن‌های سرطان پستان، ضایعات خوش خیم پستان و بررسی و شناخت عفونت.

کنجکاوی انسان نسبت به خلقت از هزاران سال پیش آغاز شد و از آن‌جا که قادر به درک خلقت نبود. افسانه‌هایی ساخت از جمله آن که زن را تنها امانت‌دار مادۀ مترشحی مردمی انگاشت و همه خواص تولید و قدرت زایانی را مختص مردمی دانست. همه این افکار افسانه‌هایی بیش نبود و اکنون که ما در قرن 21 زندگی می‌کنیم می‌دانیم که ٪50 یا شاید بیش از 50 درصد مسئول باروری و قدرت زایانی مختص به زن است و اگر زن بتواند این مسئولیت سنگین را به عهده بگیرد و بتواند این کار مهم و خطیر را به سرانجام برساند می‌توان شاهد به وجود آمدن موجودی که او را خلیفه الله می‌نامیده‌اند، بود این راز مهم را که زن تنها حمل کننده ماده مرد نیست را در قرن 17 میلادی پزشک هلندی به نام رند دو گراف در ذهن‌ها بیدار کرده و ثابت کرد که زن‌ها نیز به اندازه مردها در تشکیل تخم و جنین سهم دارند کار این پزشک هلندی این بود که توانست در تخمدان زن تخمک (وول) کشف کند.

پس از شناخت اسپرماتوزوئید (نطفه مرد)، طرز لقاح اسپرماتوزئید و اوول، تشکیل تخم (نتیجۀ لقاح)، مراحل رشد جنینی، شناخت ژن و غیره به تدریج به سوالات بشر درباره اعجاز خلقت پاسخ گفته شد ولی باز هم سئوالات بسیاری بی‌جواب مانده‌اند. اما زندگی جنینی که دوره شکل‌گیری بدن و بسیاری از طبایع است به قدری اهمیت دارد که عموما این دوره زیستی می‌تواند تعیین کننده سرنوشت آتی باشد چه بسا کوچک‌ترین غفلتی می‌تواند خلل‌ها و ناهنجاری‌هایی پدید آورد که قابل جبران نبوده و برگشت ناپذیر باشد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سفرنامه 9 ماه انتظار
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سعید نوین
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۴۴
زبانفارسی
شابک978-964-9933-16-0
موضوع کتابکتاب‌های مادر و بارداری، تخصص‌های پزشکی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سفرنامه 9 ماه انتظار

مسعود دانایی
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
کتاب خیلی مفید و عالی بود
ممنونم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب سفرنامه 9 ماه انتظار

برای دریافت کتاب سفرنامه 9 ماه انتظار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.