معرفی و دانلود کتاب آرمگدون

عکس جلد کتاب آرمگدون
قیمت:
4900 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آرمگدون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آرمگدون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آرمگدون

در کتاب آرمگدون نوشته محمود نجیری تلاش شده، به واقعیت و حقیقت عقیده صهیونیستی آرمگدون و چارچوب تئوریک نئوصهیونیست‌ها و تأثیر آن بر سیاست آمریکا و رابطه‌اش با رؤیای یهود، جهت حاکمیت بر جهان و اتحاد ایشان با صهیونیست‌های مؤمن به آرمگدون پرداخته شده و جایگاه قدس را در برنامه این افراد برای فرجام جهان تبیین نمود.

هدف ما از بیان این مطالب، دعوت مسیحیان جهان به تأمل در خطر این عقیده مزورانه صهیونیستی، برای تمام انسان‌ها است و از ایشان می‌خواهیم، با همه اندیشمندان جهان متحد شوند تا به مقابله با دعوت‌هایی بپردازند که مروج نفرت، ویرانی و نابودی، تکبر و غرور و برتری یک فرد بر سایر افراد به نام دین است و گفت‌وگوها و همزیستی مسالمت‌آمیز انسان‌ها را با افکار شوم این گروه جایگزین کنند تا انسان به سعادت دست یابد و جهان بهترین جایگاه، برای مؤمنان به خدا و پیش‌گویی‌های آن‌ها باشد و فرزندان‌مان نیز از آن بی‌بهره‌مند شوند.

از آرمگدون، در قرآن و سنت، سخنی به میان نیامده و از پیشوایان ما نیز مطلبی در این باره نقل نشده است. این عقیده، بخشی از اعتقادات بنیادگرایان انجلیی آمریکاست که یک پنجم آمریکایی‌ها را تشکیل می‌دهند و مسیحیت را با صهیونیسم در آمیخته‌اند و اعتقاد دارند، برای بازگشت دوبارۀ مسیح (ع) به زمین، باید جنگ هسته‌ای بزرگی، در جایی به نام «آرمگدون» میان اردن و فلسطین، به وقوع بپیوندد و به نابودی و تخریب اکثر شهرهای جهان انجامد. آن‌ها معقتدند نیروی شر، بی‌ایمان (منظور اعراب و مسلمانان) علیه اسرائیل متحد خواهند شد و ارتشی چهار صد میلیونی، دشمن مسیح، گرد خواهند آورد و با او خواهند جنگید.

در بخشی از کتاب آرمگدون می‌خوانید:

از زمان ظهور اسلام تا به امروز، مسلمانان برای تمام گروه‌ها و طوایفی که در میان‌شان به سر می‌برده‌اند، آزادی بیان و سایر آزادی‌ها را تضمین کرده‌اند، همان گونه که از حقوق شهروندی برابر به سان سایر مسلمانان استفاده می‌کنند. این جاست که می‌توان گفت، ما نیازمند تلاش سازمان‌ یافته علمی هستیم تا پاسخ تبلیغات غرب را بدهیم و در این راه باید از تمام وسایل و راه‌ها از جمله ماهواره‌ها و اینترنت، استفاده کنیم، این عمل صرفا یک تلاش تبلیغاتی نمی‌تواند باشد، بلکه باید پا را از تبلیغات سطحی فراتر نهاد و به آن، به عنوان یک طرح و برنامه سازمان یافته نگاه کرد تا حقایق را به عقل غربی بازشناساند.

فهرست مطالب کتاب

سخن ناشر
مقدمه
فصل اول: آرمگدون عقیده‌ای صهیونیستی ... نه اسلامی
فصل دوم: عقیده هزاره خوشبختی نزد انجیلی‌ها
فصل سوم: آرمگدون و سیاست خارجی آمریکا
فصل چهارم: رهبر مسیحیت صهیونیستی آمریکا و آیین شرارت و خباثت
فصل پنجم: روز فرجام و رؤیاهای حاکمیت یهود بر جهان
فصل ششم: قدس در برنامه‌ها و طراحی‌های صهیونیستی فرجام جهان
فصل هفتم: اتحاد نامقدس میان صهیونیست‌های انجیلی و یهودی و خطر آن برای اسلام
فصل هشتم: پیش‌گویی در زمان فتنه و آشوب (نقد کتاب آرمگدون و عمر جهان اسلام)
فصل نهم: اسلام و دعوت به گفت‌وگو به جای برخورد
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آرمگدون
نویسنده
مترجمرضا عباسپور، قبس زعفرانی
ناشر چاپینشر موعود عصر
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات152
زبانفارسی
شابک978-964-6938-46-5
موضوع کتابکتاب‌های ادیان
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آرمگدون

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آرمگدون

برای دریافت کتاب آرمگدون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.