معرفی و دانلود PDF کتاب معلولیت

عکس جلد کتاب معلولیت
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب معلولیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب معلولیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معلولیت

کتاب معلولیت نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، از مشکلات و موانعی که بر سر راه معلولان وجود دارد می‌گوید و به کودکان یاد می‌دهد در مواجهه با آن‌ها چگونه برخورد کنند.

موضوع کتاب معلولیت (Le handicap) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب به معرفی انواع مختلف معلولیت و مشکلات هر یک می‌پردازد و از دلایلی که ممکن است باعث معلول شدن گردد را توضیح می‌دهد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب معلولیت برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار آموزنده و مفید است و به آنان می‌گوید که افراد معلول چه تفاوت‌هایی با انسان‌هایی که از سلامت جسمی برخوردار هستند، دارند.

در بخشی از کتاب معلولیت می‌خوانیم:

ژان ناشنوا است، یعنی نمی‌تواند بشنود و صحبت کند. او برای برقرار کردن ارتباط با دیگران، با دستانش علامت‌هایی نشان می‌دهد. مثلاً می‌گوید: سلام! ولی افراد بسیار کمی با زبان اشاره آشنا هستند. چه بد ...!

افراد متخصص اینجا هستند تا به کسانی که دچار معلولیت هستند، یاری برسانند. تئو در حرف زدن مشکل دارد، پس می‌رود پیش متخصص گفتاردرمانی، کسی که به تئو یاد خواهد داد که چطور کلمات را به خوبی تلفظ کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب معلولیت
نویسنده
مترجممهدی رضایی
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-93-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب معلولیت

anesthesia null
۱۳۹۹/۷/۲
❤❤ عالی بود برای بچه‌ها خوبه که با اینجور چیز‌ها اشنا بشوند
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب معلولیت

برای دریافت کتاب معلولیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.