معرفی و دانلود کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها

عکس جلد کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها

کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها، تالیف سعید استادزاده، شامل قوانین و مقرراتی است که جهت آشنایی بیشتر با قوانین مالکیت آپارتمان نیاز دارید آن‌‌ها را بدانید.

مالکیت در آپارتمان‌های مختلف و محل‌های پیشه و سکنای یک ساختمان شامل دو قسمت است: مالکیت قسمت‌های اختصاصی و مالکیت قسمت‌های مشترک. 

در کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها می‌خوانید که قسمت‌های مشترک مذکور در قانون مالکیت آپارتمان‌ عبارت از قسمت‌هایی از ساختمان است که حق استفاده از آن منحصر به یک یا چند آپارتمان یا محل پیشه مخصوص نبوده و به کلیه مالکین به نسبت قسمت اختصاصی آن‌ها تعلق می‌گیرد. به طور کلی قسمت‌هایی که برای استفاده اختصاصی تشخیص داده نشده یا در اسناد مالکیت ملک اختصاصی یک یا چند نفر از مالکین تلقی نشده از قسمت‌های مشترک محسوب می‌شود مگر آن که تعلق آن به قسمت معینی بر طبق عرف و عادت محل مورد تردید نباشد. 

حقوق هر مالک در قسمت اختصاصی و حصه او در قسمت‌های مشترک غیر قابل تفکیک بوده و در صورت انتقال قسمت اختصاصی به هر صورتی که باشد انتقال قسمت مشترک قهری خواهد بود. 

حقوق و تعهدات و همچنین سهم هر یک از مالکان قسمت‌های اختصاصی از مخارج قسمت‌های مشترک، متناسب است با نسبت مساحت قسمت اختصاصی به مجموع مساحت قسمت‌های اختصاصی تمام ساختمان به جز هزینه‌هایی که به دلیل عدم ارتباط با مساحت زیر بنا به نحو مساوی تقسیم خواهد شد و یا اینکه مالکان ترتیب دیگری را برای تقسیم حقوق و تعهدات و مخارج پیش‌بینی کرده باشند. پرداخت هزینه‌های مشترک اعم از اینکه ملک مورد استفاده قرار گیرد یا نگیرد الزامی است. 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پندار قلم
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۴
زبانفارسی
شابک978-600-97383-6-6
موضوع کتابکتاب‌های حقوق عمومی و خصوصی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها

وحید دعائی
۱۳۹۷/۱۱/۵
سلام.
به نظر بنده این یک کتاب نیست. یک جمع آوری ضعیف و سبک از منابع غیر معتبر مانند مقالات روزنامه‌ای است. امیدوارم که مولف حقوقدان نباشند؛ چون همراه کردن متن قانون با متون دیگر از یک حقوقدان بعید است!
Mohsen Hashemi
۱۴۰۰/۹/۲۱
افتضاحه! یعنی شما تو اینترنت سرچ کنید بهتر اطلاعات گیرتون میاد! کتاب نیست اصلا نمیشه گفت کتاب چون فقط یه سری مطالب پراکنده رو پشت هم کپی کردن نه بخرید نه دانلود کنید
پریسا کتابیان
۱۳۹۹/۳/۱۷
مطالب همه تکراری و نکات اصلی یک آپارتمان خصوصا تقسیم‌های مالی اصلا به درستی بیان نشده خیلی کتاب ناقصی است
بیوک جلیلی
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
چون کارم مشاور املاک است باید قوانین را بدانم و این کتاب خیلی کمکم کرده و بدردم می‌خورد
Mehdi Fathi
۱۴۰۱/۲/۲
هر شخص باید این مطالب را بداند با ارزش بود
Samsung.phone.2017 Mine
۱۴۰۰/۸/۲۷
فقط بخشی از قانون مربوطه است و بسیار ناقص. نخرید
Hamid Ahmadzadeh
۱۴۰۰/۸/۲۴
همه باید بدانند در این روزگار آپارتمان نشینی
Danial Momeni
۱۳۹۷/۱۲/۲
بسیاز ضعیف بود مطاللب تکرار شده بود در کل غلط املایی داشت
Majid Maleki
۱۴۰۱/۱/۱۹
برای آپارتمان نشینی خوب است
سید حمزه حسینی کسوتی
۱۳۹۹/۹/۲۶
عالیه من راضی بودم
مشاهده همه نظرات ۱۰

راهنمای مطالعه کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها

برای دریافت کتاب مجموعه قوانین تملک آپارتمان‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.