معرفی و دانلود کتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر

عکس جلد کتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر
قیمت:
15000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر

کتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر به قلم رضا یعقوبی، داستان تعلیق آمیز و جاسوسی دختری را به تصویر می‌کشد که به مقر CIA وارد می‌شود تا اطلاعاتی در مورد حادثه‌ای تروریستی به ماموران بدهد اما با رخ دادن اتفاقاتی، روند ماجرا به شکلی غیرقابل انتظار پیش می‌رود.

کتاب نیشگون مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای علاقه‌مندان به داستان‌های جاسوسی و معمایی مناسب خواهد بود.

در بخشی از کتاب نیشگون می‌خوانیم:

افسر جیمز مدام حرفای امیلی رو توی ذهنش مرور می‌کنه. تا صبح، همه‌ی اطلاعاتی که اِمیلی بهش داده بود رو توی ذهنش تجزیه تحلیل می‌کنه. اول به این نتیجه میرسه که الینا یه بیمار روانی که از بچگی کارهای عجیب‌وغریبی انجام می‌داده. ولی نمی‌تونه اینو قبول کنه چون یه بیمار روانی به بقیه صدمه میزنه ولی الینا هیچ‌وقت چنین کاری نکرده. از طرفی چطور میشه یه بیمار روانی شاگرد اول باشه! افسرجیمز هیچ مدرک و نشونه‌ای از ارتباط الینا با گروه‌های تروریستی پیدا نمی‌کنه. اون کلافه شده. اینکه بفهمی خواسته الینا چیه واقعاً مشکل. شاید اون پول زیادی می‌خواد! ولی اگه پول می‌خواست می‌تونست با تماس گرفتن، پول درخواست کنه نه اینکه خودش گیر بندازه! همه‌ی این احتمالات از ذهن جیمز عبور کردن ولی اون به نتیجه‌ای نرسید. تا ساعت دوازده جیمز همین‌طور فکر می‌کرد و یه دفعه تونست متوجه چیزی بشه.

جیمز همه‌ی چیزایی که می‌دونست رو تو ذهنش مرور کرد: الینا بچه‌ی خیلی باهوشی. همیشه می‌تونست موقعیت خوبی توی جامعه داشته باشه ولی این موقعیت‌ها رو رها میکرد و مثل آدمای بیچاره زندگی می‌کرد! از طرفی سعی می‌کرد با آدمای کارتون خواب و فقیر و معتاد ارتباط داشته باشه! نظافت توی خونه‌ی آدمای پولدار هم آخرین نشونه برای فهمیدن هدف الیناست. باهوش بودن، رد کردن زندگی خوب با وجود فراهم بودن، زندگی با افراد فقیر و بیچاره و کار برای افراد ثروتمند. اینا حتماً به هم مرتبط هستند. الینا با وجود استعدادهایی که داشت می‌تونست ثروتمند بشه، ولی از این کار خودداری کرد و با آدمای فقیر معاشرت کرد از طرفی برای آدمای ثروتمند کار می‌کرد! یعنی اون می‌خواست فراموش نکنه که خیلی از آدما شانس داشتن هوش و استعداد اون رو ندارن و تا پایان عمرشون فقیروبچاره میمونن.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات متخصصان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات106
زبانفارسی
شابک978-622-7576-21-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر

برای دریافت کتاب نیشگون: تلنگری برای تغییر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.