معرفی و دانلود PDF کتاب مارتین، مامان کوچولو

عکس جلد کتاب مارتین، مامان کوچولو
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مارتین، مامان کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مارتین، مامان کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مارتین، مامان کوچولو

کتاب مارتین، مامان کوچولو به قلم ژیلبر دولاهه نشان می‌دهد که چگونه دختری به نام مارتین در فضایی آرام و محبت‌آمیز از برادر کوچک‌تر خود مراقبت می‌کند.

موضوع کتاب مارتین، مامان کوچولو:

پدر و مادر مارتین به مسافرتی کوتاه رفته‌اند و در این مدت او مسئول نگه‌داری از برادر کوچک‌تر خود ژان است و مارتین از این کار لذت می‌برد. مارتین، مامان کوچولو (Martine Little Mom) فضایی آرام و محبت‌آمیز را به تصویر می‌کشد و عشق و محبت میان خواهران و برادران را به زیبایی نشان می‌دهد.

درباره‌ی مجموعه مارتین کوچولو:

این مجموعه‌ی جذاب و خاطره‌انگیز با نویسندگی ژیلبر دولاهه (Gilbert Delahaye)، داستان‌های جذابی را روایت می‌کند و به زیبایی مهارت‌های زندگی را به کودکان می‌آموزد.

کتاب مارتین، مامان کوچولو مناسب چه کسانی است؟

این داستان برای کودکان دبستانی آموزنده و دلنشین خواهد بود و به آن‌ها درس مهربانی می‌دهد.

دربخشی از کتاب مارتین، مامان کوچولو می‌خوانیم:

قبل از هر کاری ژان کوچولو باید حمام کند. مارتین مراقب است که آب وان زیاد گرم نباشد. حمام کردن ژان چندان هم کار آسانی نیست. ژان آب بازی را دوست دارد. مرتب با دستهایش آب می‌پاشد و یا صابون را از کنار وان برمی‌دارد. مارتین مراقب است کف صابون به چشم و دهان ژان نرود و گریه‌اش درنیاید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مارتین، مامان کوچولو
نویسنده
مترجمندا احمدی
ناشر چاپیانتشارات سیراف
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات24
زبانفارسی
شابک978-600-95044-9-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مارتین، مامان کوچولو

مرضیه ربانی
۱۴۰۲/۲/۳۱
واااای خدای من! وقتی دیدم کتابراه سری کتابهای مارتین را داره خییییلی خوشحال شدم. چقدر دنبال این کتاب بودم ولی جایی نبود. جلد مارتین و چهارفصلش را دارم خیلی قدیمیه مال سالها پیشه. ولی اینقدر تصاویرش زنده و قشنگه که از دیدنش سیر نمیشم. من این جلد که از انتشارات سیراف هست را خریداری کردم بهتره شما اون جلدی که انتشارات کهکشان نورد هست را بخرید چون انگار متنش کاملتره.
ممنون از کتابراه.
یاسمین صداقت
۱۳۹۹/۸/۲۷
واقعا داستاناش عالیه
داستان‌های مارتین خیلی جذاب هست
پیشنهاد میکنم حتما بخرید🎀
ندا م
۱۴۰۱/۱/۳۰
از دیدن عکسهاش سیر نمیشم
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب مارتین، مامان کوچولو

برای دریافت کتاب مارتین، مامان کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.