معرفی و دانلود کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر)

عکس جلد کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر)
قیمت:
41300 تومان - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر)

کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر) اثر پرفروش لاندروم بی. شتلز و دیوید. ام رورویک، روشی ساده، در دسترس و آموزنده را با بیانی ساده در اختیارتان قرار می‌دهد تا شانس داشتن کودکی با جنسیت دلخواهتان افزایش یابد.

درباره‌ی کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر):

فرزندان موهبت‌های با ارزش الهی هستند که به‌خاطر وجودشان همواره باید شکرگزار پروردگار باشیم اما اکثر افراد خواهان فرزندانی از هر دو جنسیت هستند و ناکامی در داشتن یک دختر و یک پسر و یا حداقل داشتن فرزندانی از هر دو جنسیت، اغلب منجر به ایجاد استرس و تشویش در بسیاری از خانواده‌ها می‌شود. از طرفی در اکثر جوامع، رشد بی‌رویه جمعیت، تهدیدی برای جامعه محسوب می‌شود.

اکنون نزدیک به چهار دهه است که والدین زیادی از روش لاندروم بی. شتلز (Landrum B. Shettles) و دیوید. ام رورویک (David M. Rorvik) برای انتخاب جنسیت فرزندان خود استفاده می‌کنند. میلیون‌ها نفر در سراسر جهان با استفاده از روش کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر) نتایج خوبی گرفته‌اند. نویسندگان این کتاب اطمینان دارند که این شیوه در آینده نیز برترین راهکار برای انتخاب جنسیت فرزند خواهد بود.

بی. شتلز و ام. رورویک طی این چهار دهه با رقابت‌های فراوان و تقلید‌هایی از روش خود مواجه شدند اما با کنار رفتن رقبا و بیان شفاهی موفقیت‌ها، روش آن‌ها مستحکم و پرانگیزه‌تر شد. این استحکام نه تنها به‌ دلیل موفقیت این روش توسط زوج‌هایی بود که پس از استفاده از این شیوه و رسیدن به نتیجه دلخواه، آن را به دوستان و همسایگان خود توصیه می‌کردند بلکه آن‌ها نیز هرگز دست از کار نکشیدند. شکست هیچ روشی را سال‌ها سرپا نگه نمی‌دارد، آن هم برای 40 سال، تنها موفقیت می‌تواند باعث پایداری یک روش شود. در این کتاب شیوه‌های انتخاب جنسیت اعم از تکنولوژی مدرن و سنتی آورده شده است که در بخش‌های مختلف شرح داده می‌شود.

کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر) (How to Choose the Sex of Your Baby) حاوی آخرین اطلاعات در مورد انتخاب جنسیت است و روشی بسیار کارآمد پیشنهاد می‌دهد؛ چراکه طی سال‌ها بهبود و ارتقاء تبدیل به شیوه‌ای آسان و در دسترس برای همگان شده است. باید بدانید درصد موفقیت این شیوه برای زوج‌های خواهان دختر 75 درصد و برای زن و شوهر‌های خواهان پسر 80 درصد است. البته میزان موفقیت در افرادی که زمان دقیق تخمک‌گذاری را تعیین کرده‌اند به مراتب بالاتر بوده است.

همه می‌دانیم که موفقیت در روش‌های انتخاب جنسیت صد‌درصد نیست بنابراین به شما توصیه می‌شود زمانی از این روش استفاده کنید که مطمئن باشید بدون توجه به جنسیت فرزندتان به او عشق خواهید ورزید. به طور حتم کاربرد این روش‌ها نیاز به صبر و شکیبایی و وقت زیادی دارد و شایع‌ترین علت ناکامی در رسیدن به هدف دنبال نکردن درست رهنمود‌ها، بی‌دقتی و گاهی بی‌حوصلگی است.

کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر) مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای زوج‌هایی که تصمیم به بارداری و فرزندآوری دارند، مناسب خواهد بود.

با نویسندگان کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر) بیشتر آشنا شویم:

لاندروم بی. شتلز نویسنده و دانشیار مامایی و زنان در کالج پزشکان و جراحان دانشگاه کلمبیا و مدیر تحقیقات بنیاد باروری نیویورک بود.

دیوید ام. رورویک گزارشگر سابق علم و پزشکی مجله تایم است و مقالاتی در مجله نیویورک تایمز، هارپر، ریدر دایجست و مجلات دیگر نیز ارائه کرده است.

در بخشی از کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر) می‌خوانیم:

حتی یونانیان قدیم با استعداد علمی خود، وقتی به موضوع انتخاب جنسیت رسیدند با مانع مواجه شدند. فکر کنید شما و همسرتان برای مشاوره نزد یکی از دانشمندان یونانی قرن پنجم پیش از میلاد رفته‌اید. اگر به او بگویید که می‌خواهید فرزندتان پسر باشد به شما می‌گفت: ”خوب پس به حرف‌های من با دقت گوش کنید. امشب وقتی به رختخواب رفتید، هلن به سمت راست دراز بکشد. چون مایع منی در رحم سمت راست هلن جریان می‌یابد و شما صاحب فرزند پسر می‌شوید. زیرا پسر‌ها در رحم سمت راست و دختر‌ها در رحم سمت چپ بوجود می‌آیند.“

این پزشک یونانی برای توصیه‌ی خود دلایلی داشت. او و همکارانش جانوران مختلفی را تشریح کردند و دریافتند که آن‌ها دارای دو رحم هستند، و فرض کردند که انسان‌ها نیز اینگونه‌اند. آن‌ها از خود پرسیدند که چرا باید دو رحم وجود داشته باشد. آن‌ها چگونه راست را برای مردان و چپ را برای زنان انتخاب کردند؟ همه افراد طی قرن‌های متمادی براساس گرایش مرد سالاری گمان می‌کردند که باید تمام کارها و چیز‌های خوب و درست را به مردان و تمام چیز‌ها و کارهای نادرست و موذیانه را به زنان نسبت دهند.

انگس اگوراس، دانشمندی است که در رابطه با انتخاب جنسیت فعالیت می‌کرد. شیوه‌اش نیز براساس تئوری راست - چپ بود. او اعتقاد داشت که مردان جنسیت فرزند را تعیین می‌کنند که این مطلب با علم امروزی ما نیز تطابق دارد. متأسفانه عقاید وی در مورد چگونگی انتخاب جنسیت توسط مردان زیاد به واقعیت نزدیک نبود. به ‌نظر او بیضه سمت راست سبب جنسیت مذکر و بیضه سمت چپ سبب جنسیت مؤنث فرزند می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
بخش اول: آیا انتخاب جنسیت امکان‌پذیر است؟
پیشینه دکتر شتلز
آیا می‌توانیم جنسیت فرزندمان را انتخاب کنیم؟ بله!
چه مدارکی برای اثبات این تئوری وجود دارد؟
آیا واقعاً افراد فرزند پسر را به فرزند دختر ترجیح می‌دهند؟
مزایای روان‌شناسی انتخاب جنسیت
آیا شما شرایط انتخاب جنسیت را دارید؟
آیا افراد مشهور نیز از روش شتلز استفاده می‌کنند؟
بخش دوم: پیدایش روش علمی انتخاب جنسیت
راست برای پسر، چپ برای دختر
غلبه روح بر جسم و جنسیت
کروموزوم X مولد دختر، کروموزوم Y مولد پسر
روش شتلز تا چه‌ حد دارای تاییدات علمی است؟
سایر روش‌های انتخاب جنسیت
روش ولان
روش‌های تفکیک اسپرم و لقاح مصنوعی
پیدایش روش انتخاب جنسیت مدرن (high tech)
روش رژیم غذایی برای انتخاب جنسیت
بخش سوم: چگونه از روش شتلز با موفقیت استفاده کنید
فرآیند دوره ماهانه (قاعدگی)
روش بررسی ترشحات دهانه رحم
اصول روش بررسی ترشحات دهانه رحم (CM)
روش کنترل درجه حرارت بدن (BBT)
کیت‌های پیش‌بینی تخمک‌گذاری
طرز استفاده درست از تست‌ها
سایر روش‌های زمان‌بندی تخمک‌گذاری
تلاش برای پسردار شدن
مشکلات خاص (مشاوره انتخاب جنسیت)
برای دختردار شدن چه باید بکنیم؟
زمان‌بندی برای دختر‌دار شدن
اصول زمان‌بندی، اجتناب و کنترل بارداری
استفاده یا عدم استفاده از دوش واژینال؟
پرسش‌ها و پاسخ‌ها
محبوب‌ترین اسامی بر اساس رتبه در ایران

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر)
نویسنده،
مترجممحبوبه رمضان زاده
ناشر چاپیانتشارات کتاب درمانی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات176
زبانفارسی
شابک978-600-6483-09-2
موضوع کتابکتاب‌های مسائل جنسی و زناشویی، کتاب‌های مادر و بارداری
قیمت نسخه الکترونیک
41300 ت - 7.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر)

پرستو محمدی
۱۴۰۱/۶/۱۸
مباحث علمی رو به زبان ساده و قابل فهم گفته بود و برا هر خواننده‌ای مناسبه
سنا شریفاتی
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
ساده، مفید، جامع و کامل سپاس 🙏🏻
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر)

برای دریافت کتاب انتخاب جنسیت فرزند (دختر یا پسر) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.