معرفی و دانلود PDF کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2

عکس جلد کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2
قیمت:
۴۹۰۰۰ تومان - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2

کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2 با ارائه‌ی انواع پرسشنامه‌، کلید پرسش‌ها، شیوه‌ی نمره‌گذاری و توضیحاتی کاربردی و موثر به شما کمک می‌کند تا استرس و فشارهای روحی زندگی خود را کنترل کنید و گامی موثر در جهت بهبودی آن‌ها بردارید.

درباره‌ی کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2:

این روزها به دلیل مشکلات گوناگون، بیشتر مردم درگیر فشارهای روانی زیادی شده‌اند و برخی دیگر به دلیل رخدادهای دردناک گذشته مانند جنگ و... از ناراحتی‌های روحی - روانی رنج می‌برند اما علتش را نمی‌دانند. در کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2 (The stress scales 2) شما با پرسشنامه‌های روان‌سنجی متعددی آشنا می‌شوید که نوع و میزان فشارهای روانی درون‌تان را مشخص می‌کنند تا به کمک آن‌ها گامی مؤثر جهت بهبود مشکلات روحی خود بردارید.

دانشمندان علوم رفتاری و خصوصاً روانشناسان سال‌هاست که به شیوه‌های مختلف و متنوع در زمینه سنجش و اندازه‌گیری فرآیندهای ذهنی و رفتار انسان تلاش می‌کنند که نتیجه این زحمات، تولید انواع آزمون‌های روانشناختی است.

گسترش روزافزون آزمون‌ها و کاربرد‌های مختلف و فراوان آن‌ باعث شده تا روانشناسان تمایل بیشتری نسبت به تهیه و اجرای آن داشته باشند و از آنجا که آزمون‌ها هنگامی مورد اعتماد یا معتبر هستند که فرایند علمی تهیه و استانداردسازی را به شکل صحیحی طی کرده باشند، بنابراین رشته روانسنجی در دانشگاه‌ها برای آماده‌ کردن آن‌ها به لحاظ تئوری و عملی به وجود آمد و از نظر تخصصی این امر به مراکز صلاحیت‌دار سپرده شد.

امروزه آزمون‌ها به شکل وسیعی در مراکز مشاوره، مدارس، درمانگاه‌های اعصاب و روان و حتی در سازمان‌ها به منظور جذب و استخدام کارکنان کارآمدتر مورد بهره‌برداری قرار گرفته است و روز به‌ روز این کاربردها توسعه و تعمیق بیشتری می‌یابد.

روش استفاده از کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2:

این کتاب با ارائه توضیحات روان، پرسشنامه‌ها، جداول نمره‌گذاری و ویژگی‌های روان‌سنجی روشی نوین و علمی را برای سنجش میزان فشارهای روانی به کار برده است و بر اساس جمع نمرات به دست آمده از این پرسشنامه‌ها به درمان این بیماری روحی کمک می‌کند.

برای استفاده از این مجموعه نیاز است تا کاغذ یادداشتی در کنار خود داشته باشید تا پاسخ پرسش‌ها، نمرات و تفسیر نتایج را برای خود یادداشت کنید. این مجموعه مشتمل بر چند بخش است، که در ابتدای هر بخش در مقدمه، توضیحات قابل فهم و ساده‌ای برای پاسخ به پرسش‌ها و چگونگی نمره‌گذاری ارائه شده است. در پایان مجموعه با توجه به تفاسیر نتایج میزان مشکلات و فشارهای روانی شما مشخص خواهد شد.

کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2 برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید با استرس و اضطراب‌های درونی خود مقابله کنید و با علل فشارهای روانی‌تان آشنا شوید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود. روانشناسان و افرادی که به این حوزه علاقه دارند نیز می‌توانند از این اثر استفاده کنند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
پرسشنامه استرس هری
راهنمای پرسشنامه استرس هری
معرفی
شیوه نمره‌گذاری
ویژگی‌های روان‌سنجی
کلید پرسشنامه
مقیاس استرس هولمز راهه
تفسیر نتایج
جنبه‌های احتیاطی
منابع
پرسشنامه استرس
تفسیر نتایج
امتیازات
پرسشنامه
پرسشنامه استرس ادراک شده
روش نمره‌گذاری
پرسشنامه
منبع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2
ناشر چاپیانتشارات آزمون یار پویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۷۰
زبانفارسی
شابک978-622-6833-71-4
موضوع کتابکتاب‌های تست روانشناسی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۹۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2

برای دریافت کتاب مجموعه آزمون‌های سنجش فشار روانی 2 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.