معرفی و دانلود کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان

عکس جلد کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان
قیمت:
۲۴۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان

کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان نوشتۀ اسماعیل شفیعی سروستانی، با در نظر گرفتن روایات آخرالزمانی و مقایسه‌ی آن با اوضاع منطقه خاورمیانه و جهان به تحلیل وقایع پیش روی شیعیان در عصر حاضر می‌پردازد.

اسماعیل شفیعی سروستانی در این کتاب به ذکر بزرگ‌ترین دشمن مسلمانان در این دوران که همان اتحاد شوم «صلیبی، سلفی و صهیون» است، پرداخته و همچنین از نقشه‌های آن‌ها برای منطقه‌ی مسلمان نشین خاورمیانه پرده برداشته است.

اگر چه طی سال‌های اخیر، گفت‌وگوی مهدوی بالا گرفته و مؤسسات و بنیادهایی، پا به پای چند سایت و وبلاگ به درج مطالبی در حوزۀ مطالعات مهدوی مشغول آمده‌اند، اما حجم اصلی مطالب ارائه شده منحصر به مباحث کلامی، تاریخی و دل‌نوشته‌های ذوقی است؛ در حالی‌ که این حوزۀ غنی فرهنگی و معرفتی، از استعداد و پتانسیل ویژه‌ای برای انجام مطالعات فرهنگی و تمدنی، نقادی مناسبات و معاملات فردی و جمعی مردم در عصر حاضر و ارائۀ راهکار برای اصلاح بسیاری از مناسبات اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و حتی امنیتی برخوردار است.

شناسایی موقعیت جوامع بشری، در نسبت به همۀ آنچه که حضرات معصومان (ع) دربارۀ آخرالزمان، شرایط فرهنگی و تمدنی سال‌های قبل از ظهور کبرای امام عصر (عج) و مناسبات ظالمانۀ جاری و مبتلا به مستضعفان و مؤمنان فرموده‌اند، یکی از مهم‌ترین بخش‌های مغفول در حوزۀ مطالعات مهدوی است.

کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان، با مراجعه به اخبار رسیده از اردوگاه خصم «صلیبی، سلفی و صهیونی» و شناسایی چالش‌های فرا روی مؤمنان، سعی در ارائۀ تحلیل و تصویری از التهاب کنونی جهان و موقعیت شیعیان کرده است.

فهرست مطالب کتاب

سخن ناشر
فصل اول: ائتلاف خونین صلیب، سلفی و صهیون
ائتلاف خونین صلیب، سلفی و صهیون
ائتلاف خونین و طرح خاورمیانه بزرگ
شبیه‌سازی عصر ظهور و آخرالزمان دست‌ساز
هلال شیعی در ایران
لکه‌های ناهنجار
صلای سلفی؛ علیکم بالمشهد!
فصل دوم: شرایط کنونی جهان معاصر و موقعیت شیعیان اهل بیت (ع)
1. عصر پس از غرب و موقعیت مستضعفان
همه مهیای جنگ می‌شوند
وحشت از آینده
خیزش مستضعفان
2. به خانه برگردید!
فهرست شرکت ‌کنندگان در گروه بیلدربرگ
اعضای خاندان‌های سلطنتی
سیاست‌ مداران
گام آخرین در تأسیس دولت جهانی
کلام آخر!
فهرست منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان
نویسنده
ناشر چاپینشر موعود عصر
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۵
زبانفارسی
شابک978-964-6938-93-9
موضوع کتابکتاب‌های ادیان
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان

برای دریافت کتاب التهاب جهانی و موقعیت شیعیان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.