معرفی و دانلود PDF کتاب داستان چرخه زندگی

عکس جلد کتاب داستان چرخه زندگی
قیمت:
2000 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب داستان چرخه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب داستان چرخه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب داستان چرخه زندگی

آلکس لاتیمر در کتاب داستان چرخه زندگی، ماجرای کرکسی را روایت می‌کند که پس از بزرگ شدن پسرش او را به آسمان‌ها می‌برد تا از آن بالا با شگفتی‌های زمین آشنا شود. این اثر دلنشین باعث تقویت قوه تخیل کودکان خواهد شد.

موضوع کتاب داستان چرخه زندگی (Circles) چیست؟

روزی روزگاری در یکی از صحراهای دوردست روی یک صخره بسیار بلند یک کرکس جوان به همراه مادرش زندگی می‌کردند. زمانیکه جوجه کرکس به قدر کافی بزرگ شد مادرش او را با خود با آسمان‌ها برد و با هم شروع به گشت و گذار کردند. مادر کرکس به پسرش گفت: من امروز می‌خواهم چیزهای زیبایی به تو نشان بدهم.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب داستان چرخه زندگی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. الکس لاتیمر (Alex Latimer) داستان چرخه زندگی را برای خردسالان و کودکان پیش دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

در بخشی از کتاب داستان چرخه زندگی می‌خوانیم:

آن‌ها یک گوزن تیز شاخ را در گرمای طاقت‌فرسا دیدند.
مادر گفت: پسرم خوب نگاه کن، این گوزن تیز شاخ، چیزی به پایان عمرش باقی نمانده است.
پسر و مادر کرکس هر دو روی زمین فرود آمدند.
کرکس جوان رو به مادرش کرد و گفت: این که منظره زیبایی نیست. این خیلی هم وحشتناکه.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب داستان چرخه زندگی
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات35
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب داستان چرخه زندگی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب داستان چرخه زندگی

برای دریافت کتاب داستان چرخه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.