معرفی و دانلود کتاب سرزمین بدون مرز

عکس جلد کتاب سرزمین بدون مرز
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سرزمین بدون مرز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سرزمین بدون مرز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سرزمین بدون مرز

الیاس قصابیان در کتاب سرزمین بدون مرز، جدال بین خیر و شر را که قدمتی به بلندای تاریخ بشر داشته و به حالتی نامرئی در ذهن همه‌ی انسان‌ها در جریان است، به تصویر می‌کشد.

آنچه مسلم است همه‌ی انسان‌ها در ذات، تمایل به نیکی دارند اما در طول زمان تحت تاثیر شرایط و محیط، تغییرات و تاثیر پذیریشان، تعیین کننده‌ی اصول انسانی و اخلاقی حاکم بر رفتارشان خواهد بود. در واقع اخلاقیات و رفتار‌های فردی و همچنین مکنونات قلبی کاملاً در اختیار شخص است که چطور آن را بروز دهد ولی این قبیل امور تا زمانی شخصی می‌ماند که دیگران را مورد تاثیر قرار ندهد. در دنیای امروز که بشر درگیر مشکلاتی جدید و خودساخته است، حتی استشمام رایحه‌ی انسانیت، غنیمتی گران‌بهاست.

در بخشی ازکتاب سرزمین بدون مرز می‌خوانیم:

جرمی با عصبانیت پرسید: احمق پس تو اونجا چکار میکنی؟ میشه بگی واسه چی دارم اون همه پول بهت می‌دم؟ دقیقا دکتر چی گفت؟

فردی که هول شده بود سعی کرد جواب درستی به سوال جرمی بدهد البته با حالتی که بیشتر شبیه یک دانش آموز تنبل دبستانی بود تا یک ملوان قوی هیکل و خلافکارگفت: نامنظم می‌زنه آره همین بود گفت یه مدتیه که نبضش نامنظم شده.

- خیلی خوب. دیگه برو و حواست رو جمع کن. مواظب باش همه چیز رو خراب نکنی که آقای سدریک اول منو می‌کشه بعد تورو

جرمی خواست برود که فردی گفت: هی جرمی من دیگه خسته شدم، ازون نمایش مسخره آخر شب حالم بهم می‌خوره. ازون لباس زنونه و بالشتی که زیر لباسم می‌زارم بدم میاد اصلا از خودم چندشم میشه وقتی اون شکلی هستم.

- می‌فهمی داری چی میگی؟ میدونی چقدر پول در انتظارته؟ قدری که حتی نوه هات میتونن یه زندگی مجلل داشته باشند. زندگی مجلل میدونی چه جوریه؟ خوبه که چند وقته داری توی یکی از همون خونه‌ها زندگی میکنی و میبینی چه خبره؟ واقعا حق منو تو این زندگی هست که داریم؟ اون گنده‌هایی که معلوم نیست این ثروتهای هنگفت رو از کجا و چه جوری بدست آوردن، منو تو رو هیچی به حساب نمیارن. همین همیلتون این همه ثروت رو میخواد چکار کنه. اون دنیا که نمیتونه ببره. ما نباید بزاریم بعد مرگش حیف و میل بشه.

فردی که با حرف‌های جرمی تبدیل به یک پسر بچه حرف گوش کن شده بود گفت: آره درست میگی. چرا ما باید توی فلاکت زندگی کنیم و اونا توی پر قو؟ باید حقمون رو از این پولدارای ظالم بگیریم. ولی جرمی قبول کن کار من از همه سخت‌تره. خودت یک شب نمی‌تونی جای من باشی

- قبول دارم ولی چاره دیگه‌ای نداریم الان تو خدمتکار آقای همیلتون هستی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سرزمین بدون مرز
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ارشدان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۶۰
زبانفارسی
شابک978-600-995-839-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سرزمین بدون مرز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سرزمین بدون مرز

برای دریافت کتاب سرزمین بدون مرز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.