معرفی و دانلود PDF کتاب بادکنک نقره‌ای

عکس جلد کتاب بادکنک نقره‌ای
قیمت:
26000 تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بادکنک نقره‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بادکنک نقره‌ای و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بادکنک نقره‌ای

کتاب بادکنک نقره‌ای نوشته‌ی جسی اولیوروس، داستانی احساسی و برنده‌ی جایزه‌ی Schneider Family در سال 2019، در مورد پسری به نام جیمز است که بادکنک‌های زیادی دارد. هر کدام از این بادکنک‌ها نماد یک خاطره در زندگی او هستند. پدربزرگ جیمز بادکنک‌های خیلی بیشتری دارد که هر کدام داستان‌هایی جالب در خود دارند.

موضوع کتاب بادکنک نقره‌ای چیست؟

چیمز پسر بچه‌ای است که یک عالمه بادکنک دارد خیلی بیشتر از برادر کوچکترش. درون هر کدام از این بادکنک‌ها خاطراتی شیرین از زندگی جیمز وجود دارد. پدر و مادر جیمز خیلی بیشتر از او بادکنک دارند اما کسی که بیشتر از همه بادکنک دارد پدربزرگ است. او کلی بادکنک دارد که هر کدام یک رنگ هستند. پدربزرگ داستان‌های زیبای داخل هر کدام از این بادکنک‌ها را برای جیمز تعریف می‌کند اما روزی فرا می‌رسد که بادکنک‌ها یکی یکی از دست پدربزرگ رها می‌شوند...

جسی اولیوروس (Jessie Oliveros) در داستان لطیف و سرشار از احساس بادکنک نقره‌ای (The Remember Balloons) با بیانی کودکانه و ساده به مسائل مهمی چون قدردانی از تمام لحظات زندگی، بیماری آلزایمر و مرگ اشاره می‌کند. در این کتاب بادکنک‌ها نماد سال‌های زندگی و خاطرات گوناگون هستند و هنگامی که این بادکنک‌ها از دست پدربزرگ رها می‌شوند یعنی خاطرات از یاد پدربزرگ می‌روند و این موضوع کودکان را با بیماری فراموشی یا آلزایمر سالمندان آشنا می‌کند. در اواخر داستان جایی که دیگر بادکنکی در دست پدربزرگ باقی نمانده یعنی او از دنیا رفته است اما جیمز تمام بادکنک‌ها که در واقع قصه‌های پدربزرگ هستند را با خود دارد. این داستان به کودکان می‌آموزد که با از دنیا رفتن عزیزانشان می‌توانند خاطرات خوب آن‌ها را برای همیشه همراه خود داشته باشند.

کتاب بادکنک نقره‌ای مناسب چه کسانی است؟

این داستان زیبا و دوست‌داشتنی برای کودکان سنین 3 تا 7 سال آموزنده و سرگرم‌کننده خواهد بود.

در بخشی از کتاب بادکنک نقره‌ای می‌خوانیم:

مامان و بابا بیشتر از من بادکنک دارند. بابابزرگ سال‌های زیادی زندگی کرده است. اگر بخواهی حساب کنی بادکنک‌هایش بیشتر از همه‌ی ما است. می‌پرسی چه جور قصه‌هایی توی بادکنک‌هایش دارد؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بادکنک نقره‌ای
نویسنده
مترجمپریسا هاشمی طاهری
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات45
زبانفارسی
شابک978-600-462-555-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
26000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بادکنک نقره‌ای

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بادکنک نقره‌ای

برای دریافت کتاب بادکنک نقره‌ای و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.