معرفی و دانلود کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا

عکس جلد کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا

کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا اثر محمدعلی گودینی قصه زندگی چوپان نوجوانی به نام صفار است، که در کنار تحصیل به شغل چوپانی مشغول است.

از ویژگی‌های بارز این کتاب، تصاویر و نقاشی‌های زیبایی از فضا و محیط داستان است که در اکثر صفحات آن دیده می‌شود و احتمال می‌رود که نقاشی‌های خود چوپان نوجوان باشد. این نقاشی‌ها علاوه بر جذاب‌تر کردن کتاب برای نوجوانان، ذهن رؤیاپرداز آنها را به عمق قصه کشانده و به تخیل وا می‌دارد.

کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا روایتی دقیق و بی‌نظیر از زیبایی‌های طبیعت و صحرا را بازگو می‌کند، به طوری که چوپان آنقدر در وصف این زیبایی و تخیل آن غرق می‌شود که از گله غافل می‌شود. این محو شدن در طبیعت و غافل ماندن از گله، در طول داستان چندین بار تکرار می‌شود و مشکلات و ماجراهایی را برای او و گله رقم می‌زند که عنوان اصلی قصه را شکل می‌دهد. از دیگر خصوصیات اثر، توضیح اصطلاحات کشاورزی در پاورقی کتاب است که باعث افزایش اطلاعات خواننده در این زمینه می‌شود.

محمدعلی گودینی با توصیف جزء به جزء فضا و موقعیت‌های داستان سعی دارد نمایی از آداب و رسوم و فرهنگ و نوع فعالیت و سبک زندگی روستاییان را به نمایش بگذارد و به پایبندی بر بخشی از آن اداب و رسوم تاکید ورزد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گوسفند دانا و بز ناقلا
نویسنده
ناشر چاپیموسسه فرهنگی هنری سیب سرخ نیکان
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۶
زبانفارسی
شابک978-600-7790-15-1
موضوع کتابکتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا

برای دریافت کتاب گوسفند دانا و بز ناقلا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.