معرفی و دانلود PDF کتاب شیرینی پزی

عکس جلد کتاب شیرینی پزی
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شیرینی پزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شیرینی پزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شیرینی پزی

کتاب شیرینی پزی نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، مراحل پخت شیرینی را به کودکان آموزش می‌دهد و به آن‌ها می‌گوید که در کارخانه‌های شیرینی‌پزی چه می‌گذرد.

موضوع کتاب شیرینی‌پزی (La patisserie) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب علاوه بر آموزش پخت شیرینی، انواع شیرینی در کشورهای مختلف را معرفی می‌کند و می‌گوید که در هر کشور چه نوع شیرینی‌ای محبوبیت بیشتری دارد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب شیرینی‌پزی برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال به‌ویژه آن‌هایی که به شیرینی علاقه‌مندند، بسیار آموزنده و جذاب است و اطلاعات خوبی را به آنان می‌دهد.

در بخشی از کتاب شیرینی‌پزی می‌خوانیم:

شیرینی‌های شهر وین را دوست دارید؟ درست کردن آن‌ها مثل پخت نان است، اما تفاوتی که وجود دارد، این است که این‌ها شیرین هستند.

مقداری کره را در یک لایه از نان تاشده می‌ریزند، آن را صاف کرده و دوباره آن را خم می‌کنند. در داخل این خمیر شیرینی، مثلث‌هایی را برش می‌زنیم که آن‌ها را دور شیرینی خواهیم پیچید. این باعث می‌شود شیرینی‌ها خوشگل‌تر شوند.

ماده‌ی مخمر کیک به مدت طولانی به‌هم زده می‌شود و بنابراین هوا داخل مخمر خواهد ماند. خوردن این شیرینی مانند خوردن تکه‌ای از یک ابر است. به‌به!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شیرینی پزی
نویسنده
مترجممهدی رضایی
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-91-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شیرینی پزی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب شیرینی پزی

برای دریافت کتاب شیرینی پزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.