معرفی و دانلود کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی

عکس جلد کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی
قیمت:
۴۵۹۰۰ تومان - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی

آنتونی رابینز، در کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی، بینش‌ها و راهکارهایی را از موفق‌ترین سرمایه‌گذاران در سطح جهان به شما پیشنهاد می‌دهد. این فرصت را از دست ندهید و بکوشید تفاوت‌آفرینی این کتاب را هرچه بیشتر در زندگی‌تان بیازمایید و احساس کنید.

رابینز در کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی (Unshakeable) به‌معنای‌ واقعی استعداد بی‌نظیرش را برای ساده‌سازی موضوعاتی پیچیده به‌کار می‌گیرد. او چکیده‌ی دانش و تجربه‌ی بهترین و موفق‌ترین سرمایه‌گذاران را در سراسر جهان به‌صورت درس‌هایی کاربردی مطرح می‌کند که هم سرمایه‌گذاران بی‌تجربه و هم حرفه‌ای‌ها می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) با دقت و اندیشمندانه به شما نشان می‌دهد چگونه می‌توانید؛ به‌ جای اینکه با ترس و هراس کنار زمین بازی بنشینید یا، به‌ دلیل واکنش نشان‌ دادن به نوسان‌های بازار به‌ شیوه‌هایی زیان‌بار و سرشار از نگرانی، به ضرر و زیانی هنگفت دچار شوید؛ بر وضعیت سرمایه‌گذاری خودتان تسلط یابید و بکوشید آن را به‌ خوبی مدیریت کنید. وقتی بازار سهام سقوط می‌کند؛ بهتر است چه اقدامی انجام دهید؟ چگونه می‌توانید فرصتی ویژه را در دل وضعیتی اقتصادی بیابید که بسیاری از انسان‌ها آن را مصیبت‌بار می‌پندارند؟ رابینز قوانینی عینی را مطرح می‌کند که به‌ کارگیری آن‌ها مانع می‌شود شما به اشتباهاتی پرهزینه دچار شوید. نکته‌ی بهتر ماجرا این است: او برای شما توضیح می‌دهد که بهتر است چه اقداماتی را در این زمینه انجام دهید. برای نمونه؛ شما باید تخصیص دارایی خودتان را در دوره‌های زمانی مختلف ارزیابی و دوباره آن را سازمان‌دهی کنید. به‌ این‌ ترتیب، می‌توانید شالوده‌ای محکم را برای درآمدآفرینی خودتان در آینده بنیان نهید.

خواندن کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی و به کارگیری راهکارهای آن از یک سو به شما کمک می‌کند از فرصت‌های به وجود آمده در زمین بازی پول‌آفرینی‌تان به شیوه‌های بهینه استفاده کنید و از سوی دیگر به شما آگاهی می‌بخشد از اشتباهاتی زیان‌بار بپرهیزید که مانع می‌شوند به رهایی مالی برسید. بهتر است اقدامتان را هرچه سریع‌تر شروع کنید. شاید چنین فرصت‌هایی تکرار نشدنی باشند.

جملات برگزیده کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی:

- شکست‌ناپذیری در حالت دفاعی نهفته است.
- اندیشه‌ها ذره‌ای ارزش و اهمیت ندارند بلکه کار و عمل است که اهمیت دارد و تفاوت می‌آفریند.
- انسان فقط و فقط پیامد اندیشه‌هایش است. او به همان انسانی تبدیل می‌شود که درباره‌اش می‌اندیشد.
- بهترین اقدام ممکن برای تسلط‌ یافتن بر ترس این است که خودتان را در احساس ناب سپاس‌گزاری غوطه‌ور کنید.
- پول فقط و فقط یک وسیله است. این وسیله ممکن است شما را به موقعیت دلخواه‌تان برساند؛ اما هرگز شما را به‌ جای راننده نمی‌نشاند.

در بخشی از کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی می‌خوانیم:

شما اکنون مسئول اصلی زندگی مالی‌تان به‌شمار می‌آیید. شما مسئولیت‌تان را در این زمینه پذیرفته‌اید. آیا می‌دانید چرا این نکته را مطرح می‌کنم؟ زیرا بسیاری از انسان‌ها هرگز مسؤولیتی را در این زمینه نمی‌پذیرند. آنان ترجیح می‌دهند بازار سهام را بابت رویدادهای ناخوشایند زندگی مالی‌شان سرزنش کنند. بهتر است بدانید بازار سهام هرگز پولی را به‌ زور از شما نمی‌گیرد!

اگر شما در این بازار به ضرر و زیان دچار می‌شوید؛ فقط به‌دلیل تصمیم‌گیری‌های خودتان در این وضعیت قرار گرفته‌اید. از سوی دیگر، اگر در بازار سهام پول‌آفرینی می‌کنید؛ باز هم به‌دلیل تصمیم‌گیری‌های خودتان به چنین پیامدی رسیده‌اید. بازار سهام همان‌گونه پیش می‌رود که باید پیش برود. شما با تصمیم‌های خودتان تعیین می‌کنید که آیا در این بازار به‌راستی انسانی برنده یا بازنده خواهید بود. فقط خودتان بابت برد یا باخت‌تان مسئول هستید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
پیشگفتار
بخش اول: ثروت: کتابچه‌ی قانون
فصل اول: سرسخت و تزلزل‌ناپذیر
فصل دوم: زمستان فرا می‌رسد... اما چه‌زمانی؟
فصل سوم: هزینه‌های پنهانی و حقایق ناقص و مبهم
فصل چهارم: رهایی‌بخشیدن برنامه‌های بازنشستگی‌مان
فصل پنجم: به‌معنای‌واقعی به چه کسی می‌توانید اعتماد کنید؟
بخش دوم: کتابچه‌ی بازی انسان‌های سرسخت
فصل ششم: چهار اصل بنیادین
فصل هفتم: خرس مالی زندگی‌تان را بکشید
بخش سوم: روانشناسی ثروت
فصل هشتم: دشمن درونتان را ساکت کنید
فصل نهم: ثروت واقعی
پی‌نوشت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی
نویسنده
مترجمسیما فرجی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۴۰
زبانفارسی
شابک978-964-236-865-5
موضوع کتابکتاب‌های آموزش سرمایه گذاری، بورس و فارکس
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۹۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی

سعید افشار
۱۳۹۶/۱۰/۱۲
یک کتاب فوق العاده دیگه از رابینز!در این کتاب چکیده اصول موفقیت و ثروت افرینی موفق‌ترین سرمایه داران را به زبان ساده بیان میکند. شاید بعضی از دوستان بگویند بعضی از قسمت‌های کتاب بیشتر در مورد بورس و سرمایه گذاری در اقتصاد امریکاست ولی فراموش نکنیم اصول آن در همه جا یکی است و اگر اصل کار را بیاموزیم در همه جا قابل پیاده شدن و اجراست چون مهم بدست اوردن طرز فکر این کار است. در مجموع یکی از بهترین کتابهایی لست که در زمینه ثروص در امسال منتشر شده است
مجید مجیدی
۱۳۹۶/۱۰/۱۳
این کتاب فوق العاده در واقع جلد دوم کتاب "پول" است که در سال 2016 2017 به بازار ارایه شد و گنجی ایت که باید تمام. افرادی که به دنبال ازادی مالی هستند مطالعه کنند.
حسین گرمابی
۱۳۹۹/۱/۲
بهترین کتابی بود که در مورد مدیریت سرمایه و ریسک و راز‌های تجارت خوندم حتما بخونید
احمد رخ
۱۳۹۷/۱۱/۲۳
یک انسان متفاوت با کتابهای متفاوت‌، کتابهای رابینز فوق العادست
امیر علی گلزاری فرد
۱۳۹۶/۱۱/۲۳
تونی رابینز عزیز دل
Sadra Amini
۱۳۹۹/۱۲/۷
تونی رابینز کسیکه که بهت میگه دقیقا باید چیکار بکنی
کتاب بی نظیر
Mohsen Miraei
۱۳۹۹/۱/۲۵
قطعا برای افرادیکه در حوزه کسب و کار مطالعه میکنن مفیده
احمد ترنج
۱۳۹۷/۸/۳۰
واقعا عالی و بی‌نظیر
توصیه می‌کنم حتما بخونید
اشکان اردلانی
۱۳۹۸/۴/۲۰
کتاب بسیار عالی و کاربردی.
Farshid Soleimany
۱۳۹۷/۱۲/۷
عالیه. حتما بخونید.
Mehdi Fathi
۱۳۹۷/۴/۶
جای گله ندارد
سعید یاری
۱۳۹۸/۷/۲۴
عالی
عالی
هم کتاب
هم نویسنده
مشاهده همه نظرات ۱۲

راهنمای مطالعه کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی

برای دریافت کتاب سرسختی در زمین پول‌آفرینی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.