معرفی و دانلود PDF کتاب رباتیک من 5

عکس جلد کتاب رباتیک من 5
قیمت:
38000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب رباتیک من 5 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رباتیک من 5 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رباتیک من 5

کتاب رباتیک من 5 نوشته‌ی فاطمه شیراز میهن، پنجمین جلد از مجموعه کتاب‌های آموزشی روبوفن، با آموزش علم رباتیک به نوجوانان کمک می‌کند تا دانش خود را در این زمینه بالا ببرند و در آینده موفق شوند.

درباره‌ی کتاب رباتیک من 5:

در قرن جاری تحولاتی رخ خواهد داد که ذهن بشر از درک و پیش‌بینی آن‌ها ناتوان است. ربات‌ها به سرعت رشد می‌کنند، در دهه‌های آینده بیش از هر وسیله‌ای به ما خدمت خواهند کرد، تبدیل به اجزای بدن ما می‌شوند و در نهایت تمام ذهنیات فعلی بشر را تغییر خواهند داد. ربات دستگاهی است که در آینده به طرق مختلف نیازهای انسان را برآورده می‌سازد.

برای ربات تعاریف بسیاری وجود دارد که همه‌ی آن‌ها از دیدگاه‌های مختلف درست می‌باشند، اما به طور ساده به ماشینی که قدرت احساس، تفکر و عمل داشته باشد، ربات می‌گویند. برای مثال وقتی به وسیله‌ای شبیه انسان می‌نگرید، کلمه ربات را استفاده می‌کنید. امروزه برخی ربات‌ها توانایی فکر کردن، یادگیری و تصمیم‌گیری در زمان را دارند: همچنین برخی از ربات‌های صنعتی می‌توانند به انسان‌ها در سر هم‌بندی انواع ماشین‌ها کمک کنند. ریشه کلمه ربات در اصل به معنای کارگر بی‌مزد است.

درباره‌ی مجموعه کتاب‌های آموزشی روبوفن:

این مجموعه توسط مؤلفین حاذق با هدف بالا بردن آگاهی کودکان و نوجوانان در زمینه‌ی علم رباتیک به نگارش درآمده است تا بخش اعظمی از نیازهای آنان را در رابطه با یادگیری در این زمینه‌ی علمی برآورده کند.

با اینکه رباتیک رشته‌ای کاملاً تخصصی است و نیازمند آموزش جدی از طریق مربیان حرفه‌ای می‌باشد، اما آموزش آن در تمام نقاط سرزمین‌مان میسر نیست و بسیاری از کودکان و نوجوانان در این زمینه‌ی علمی ناکام مانده‌اند. بنابراین تلاش مؤلفین این مجموعه بر آن بوده که هر کتاب به صورت جداگانه برای گروه‌های سنی متفاوتی طراحی شود تا تمام فرزندان سرزمین‌مان قادر به استفاده از آن‌ها باشند. امروزه ربات‌ها در صنعت کاربرد جدی‌تری دارند و اکثر کارخانه‌ها در اقصی نقاط جهان مجهز به این ماشین‌ها هستند، پس نوگلان عزیزمان برای پا گذاشتن در عرصه‌ی علم و صنعت باید از آن‌ها آگاهی داشته باشند.

کتاب رباتیک من 5 برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه‌ی این کتاب به نوجوانان سنین 14 تا 16 ساله‌ی علاقمند به ربات‌ها پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب رباتیک من 5 می‌خوانیم:

ربات پرنده، تمامی پرنده‌های سرنشین را در دسته‌ی خود جای می‌دهد. به طور مثال یک هواپیمای کنترلی و یا یک هلیکوپتر کنترلی می‌تواند نوعی ربات پرنده باشد اما از نظر بسیاری از کارشناس‌ها، مولتی روتورها و کوادروتورها می‌توانند گزینه‌های نزدیک‌تری به نام ربات پرنده باشند.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: رباتیک
بخش آشنایی با چند ربات
قسمت‌های تشکیل دهنده ربات
فصل دوم: مکانیک ربات
بدنه
سیستم حرکتی ربات
فصل سوم: الکترونیک
قطعات الکترونیکی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رباتیک من 5
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات تحول
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات73
زبانفارسی
شابک978-622-622652-3
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
38000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رباتیک من 5

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب رباتیک من 5

برای دریافت کتاب رباتیک من 5 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.