معرفی و دانلود کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012

عکس جلد کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012

کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012، تالیف امیرحسین صفرزاده، به عنوان آخرین مرجع قوانین فدراسیون جهانی بسکتبال بوده و از تاریخ اول اکتبر 2012 در کلیه سطوح مسابقات اجرا گردیده است. 

رقابت‌های بسیار نزدیک بسکتبال نشان از مسئولیت پذیری قشر زحمتکش داوران در حساسیت‌های قضاوت و امر مدیریت مسابقات را دارد. توجه خاص فدراسیون به داوران جوان می‌طلبد که فضای آموزش را قوی‌تر از گذشته دنبال کرده و با علم روز و روش و رفتار داوری در جهان همگام باشیم. 

امروزه ورزش زیبا و پرتحرک بسکتبال در کشورمان بعنوان یک ورزش پرافتخار در قاره پهناور لقب گرفته، شهرت و محبوبیت آن بخاطر ماهیت بازی و اجرای صحیح قوانین و مقررات حاکم بر آن توسط «داوران» است. اینک که بسکتبال ایران فراتر از آسیا قرار دارد و خود را در المپیک و جهان مطرح نموده، خواندن کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012، سطح علمی داوران را افزایش داده و موجب می‌شود تا آنان همپای داوران طراز اول جهان حرکت نمایند. 

داوران پر توان امروزه از حمایت‌های فدراسیون برخوردار و همسو با داوران بین‌المللی دیگر کشورها در اکثر مسابقات برون‌مرزی فعال هستند. جامعه داوری دست در دست یکدیگر و همگام با افتخار آفرینان تیم‌های ملی بسکتبال دین خود را به ملت شریف وفادار ادا نموده است. داوران جوان با تکنیک و فیزیک مناسب و تحصیل کرده که در امر داوری مشتاق هستند، اعتماد بنفس همگان را فراهم نموده‌اند. 

افرادی که در میادین بین‌المللی بعنوان داور یا ناظر از سوی فدراسیون معرفی می‌گردند می‌بایست از تمام جزئیات امر داوری مطلع باشند. اشراف بر قوانین و مقررات و به کارگیری آن در داخل زمین یکی از مهم‌ترین اصول داوری بسکتبال و رمز موفقیت در آن است. داوران با تداوم در مطالعه قوانین بایستی اطلاعات خود را همواره به روز نگه داشته و آن را ترقی دهند. 

امید است داوران جوان و توانای این مرز و بوم بتوانند با بهره‌مندی از دانش و اندوخته‌های خود روز به روز به فتح قله‌های داوری در سطوح آسیایی و جهانی نزدیک شوند. همچنین کلیه قوانین داوری بسکتبال موجود در کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012، مرجعی برای بازیکنان، مربیان و داوران در رده مردان و زنان است. درک این مطلب ضروری است که این قوانین باید در عمل مورد استفاده قرارگیرد.

فهرست مطالب کتاب

قانون اول: بازی
قانون دوم: زمین و تجهیزات
قانون سوم: تیم‌ها
قانون چهارم: مقررات بازی
قانون پنجم: تخلف‌ها
قانون ششم: خطاها
قانون هفتم: مقررات کلی
قانون هشتم: داوران، داوران میز و ناظر: وظایف و اختیارات

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نظری
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۰
زبانفارسی
شابک978-600-289-009-2
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012

برای دریافت کتاب قوانین و مقرارت داوری بسکتبال 2012 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.