معرفی و دانلود PDF کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020

عکس جلد کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020

محمدحسین انصاری جدیدترین نسخه از قوانین بین‌المللی ورزش محبوب بسکتبال را در کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020 گردآوری کرده است که تغییراتی محسوس در برخی ماده‌ها نسبت به نسخه‌های پیشین دارد.

درباره‌ی کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020:

بسکتبال از جمله ورزش‌های گروهی پرطرفدار به شمار می‌رود که در هر تیم پنج بازیکن در زمین بازی کرده و هدفشان پرتاپ توپ به داخل حلقه‌ی امتیاز است و توپی که به داخل حلقه‌ی تیم مقابل برود، گل محسوب می‌شود. در طول بازی، قوانین و قاعده‌های این ورزش مهیج نیز باید رعایت شود. دریبل کردن، ریباند توپ و... از جمله مهارت‌هایی هستند که بازیکنان بسکتبال برای موفقیت به آن‌ها نیاز دارند.

کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020 مناسب چه کسانی است؟

آگاهی از قوانین این کتاب برای داوران، مربیان و بازیکنان بسکتبال ضروری است.

در بخشی از کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020 می‌خوانیم:

5.3: اگر بازیکن آسیب دیده نتواند بازی را به سرعت ادامه دهد (به طور تقریبی بعد از 15 ثانیه) یا اگر درمان دریافت کند یا اگر بازیکنی هر نوع کمکی از سرمربی، کمک مربیان، اعضای تیم و اعضای هیئت همراه خودی دریافت کند، بازیکن باید تعویض شود مگر اینکه با تعویض او تعداد نفرات تیم در داخل زمین بازی به کمتر از 5 نفر برسد.

5.4: سرمربی، کمک مربیان، ذخیره‌ها، بازیکنان محروم، و اعضا هیئت همراه می‌­توانند­ تنها با اجازه یکی از داوران قبل از تعویض بازیکن آسیب دیده، برای رسیدگی به وضعیت او و کمک وارد زمین شوند.

5.5: در صورتی که پزشک تشخیص دهد که بازیکن آسیب دیده نیاز فوری به مراقبت پزشکی دارد، می‌­تواند بدون اجازه داور وارد زمین بازی شود.

5.6: در طول زمان بازی، هر بازیکنی که خونریزی و یا زخم باز داشته باشد باید تعویض گردد. این بازیکن تنها در صورتی می‌تواند به زمین بازی بازگردد که خون‌ریزی متوقف شده باشد و ناحیه‌ای که خون‌ریزی یا زخم باز داشته است بطور کامل و مطمئن پوشیده شده باشد.

فهرست مطالب کتاب

قانون اول - بازی
قانون دوم - زمین بازی و تجهیزات
قانون سوم - تیم­‌ها
قانون چهارم - مقررات بازی
قانون پنجم - تخلف­‌ها
قانون ششم - خطاها
قانون هفتم - قوانین کلی
قانون هشتم - داوران، داوران میز، ناظر: وظایف و اختیارات

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020
نویسنده
مترجممحمدحسین انصاری
ناشر چاپیانتشارات تدوین طرح نو
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲۶
زبانفارسی
شابک978-622-97728-7-4
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020

برای دریافت کتاب قوانین و مقررات داوری بسکتبال 2020 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.