معرفی و دانلود PDF کتاب روابط عمومی اثربخش

عکس جلد کتاب روابط عمومی اثربخش
قیمت:
35000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب روابط عمومی اثربخش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب روابط عمومی اثربخش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روابط عمومی اثربخش

کتاب روابط عمومی اثربخش نوشتۀ موآ علی، با ارائۀ راهکارهایی سودمند به شما کمک می‌کند تا با افراد مختلف به‌خصوص در محیط کار ارتباط مناسبی برقرار کنید و انضباط کاری خود را بهبود ببخشید.

روابط عمومی اثربخش (Effective public relations) یکی از شایستگی‌های سازمانی و انسانی محسوب می‌شود که به مهارت مدیریت در کار کردن با سایرین، شناخت و انگیزه دادن به آن‌ها مرتبط است. روابط عمومی از جمله وظایف مدیریت شناخته نمی‌شود بلکه نقش مهمی در موفقیت همۀ وظایف مدیریت دارد.

برای انجام مناسب و درست وظایف و نقش‌های مدیریت به یک روابط عمومی اثربخش نیازمند است. از طرف دیگر توانایی و مهارت روابط عمومی با مدیریت درهم آمیخته شده است. در یک سازمان کوچک این نقش بر عهدۀ مدیریت ارشد گذاشته می‌شود و در یک سازمان بزرگ یک واحد مخصوص از سوی مدیریت و زیر نظر آن، این نقش را بر عهده می‌گیرد. تبدیل مدیران متوسط به مدیران موفق و بعد از آن تبدیل به مدیران اثربخش به تقویت شایستگی‌های روابط عمومی وابسته است.

روابط عمومی شامل مجموعه‌ای است از مهارت‌های عملی و استراتژی‌هایی که در جهت بالا بردن محبوبیت و شهرت یک سازمان، کمک به تقویت روابط با مخاطبان اصلی و به دست آوردن توانایی در مواجهه قدرتمند با بحران‌ها طراحی شده است. چه روابط عمومی محوریت اصلی کار شما باشد و چه یک فعالیت فرعی به شمار آید، در هر صورت این کتاب به شما در دستیابی به موفقیت کمک می‌کند.

کتاب روابط عمومی اثربخش با توجه به زوایای اصلی روابط عمومی از مهارت‌های ضروری برای استفاده از رسانه‌ها و سازمان‌دهی رخدادها گرفته تا ایجاد تبلیغاتی پرقدرت، به شما نشان می‌دهد که چطور منافع سازمان خود را تضمین کنید. موآ علی (Moi Ali) در این کتاب با بیان 101 نکته کلیدی، راهنمای ارزشمندی برای دست یافتن به انضباط کاری لازم به شما ارائه می‌دهد.

در بخشی از کتاب روابط عمومی اثربخش می‌خوانیم:

نگرش «خواستن توانستن است» را اتخاذ کنید. گاهی اوقات قوانین، مقررات، خط‌مشی‌ها و رویه‌های سازمانی مانع ارائه خدمات مطلوب به مشتری می‌شوند. تأکید بر اینکه همۀ مشتریان باید استعلام خود را به صورت مکتوب ارائه کنند نمونه‌ای از مقررات خشک و بی‌چون و چرا است. مقررات را از نقطه نظر مشتری مورد بررسی قرار دهید: آیا همه آن‌ها ضروری هستند؟ در صورت لزوم انعطاف‌پذیر باشید. به کارمندان خود آموزش دهید که حقیقتاً یاری‌رسان باشند و تمامی خواسته‌های منطقی مشتریان را برآورده کنند.

برای خوشحال کردن مشتری راه‌های بیشتری را دنبال کنید. رضایت همه جانبه مشتری باید هدف همه کارمندان باشد.

فهرست مطالب کتاب

درک روابط عمومی
توسعه مهارت‌های روابط عمومی
کار با رسانه‌ها
تولید مواد تبلیغاتی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب روابط عمومی اثربخش
نویسنده
مترجمسمیه شریعتی راد
ناشر چاپیانتشارات سارگل
سال انتشار۱۳۸۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات72
زبانفارسی
شابک978-964-5890-37-3
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
35000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب روابط عمومی اثربخش

برای دریافت کتاب روابط عمومی اثربخش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.