معرفی و دانلود PDF کتاب آرزوی کوالا کوچولو

عکس جلد کتاب آرزوی کوالا کوچولو
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آرزوی کوالا کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آرزوی کوالا کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آرزوی کوالا کوچولو

راحله روزی طلب در کتاب آرزوی کوالا کوچولو از رویای شیرین یک کوالای کوچک می‌گوید که در روز تولدش برآورده شدن آن را آرزو می‌کند. این داستان با زبان ساده برای کودکان نوشته شده و لحظات شادی را برای آن‌ها به‌وجود می‌آورد.

درباره‌ی کتاب آرزوی کوالا کوچولو:

روز تولد کوالا کوچولو فرا رسیده است. مادر کوالا یک عالم شمع و بادکنک برایش آماده کرده و از او می‌خواهد با فوت کردن شمع‌ها، آرزو کند و کنار یکدیگر جشن بگیرند.

کوالا کوچولو خیلی خوشحال است و این خوشحالی با دیدن یک منظره زیبا پشت پنجره اتاقش چند برابر می‌شود و احساس می‌کند آرزویش برآورده شده است. به نظر شما آرزوی او چه بوده و کوالا چه تصویری را بیرون خانه مشاهده کرده که آنقدر سر ذوق آمده بود؟ اگر دوست دارید شما هم در این شور و شوق شریک باشید با این قصه کوتاه همراه شوید.

کتاب آرزوی کوالا کوچولو مناسب چه کسانی است؟

کودکان 3 تا 5 سال از این قصه ساده و کوتاه لذت می‌برند.

در بخشی از کتاب آرزوی کوالا کوچولو می‌خوانیم:

مامان گفت: بدو لباس هایت را بپوش تا برویم برف بازی. کوالا کوچولو گفت: چی بپوشم، چی بپوشم؟ مامان گفت: کلاه، شال گردن، لباس گرم، دستکش، پوتین. کوالا کوچولو گفت: مامان جان این همه لباس بپوشم. مامان گفت: بله عزیزم. هر فصلی باید لباس مخصوص خودش را بپوشی الان زمستان هست، فصل برف و سرماست؛ باید لباس گرم بپوشی...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آرزوی کوالا کوچولو
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات مرجع علم
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-7766-06-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آرزوی کوالا کوچولو

ساغر شیرعلی
۱۴۰۱/۳/۱۶
کتاب آرزوی کوالا کوچولو مخاطب خود را کودکان قرار داده است. در این کتاب با قالب پرسش به آشنایی کوالا با برف در روز تولدش می‌پردازد، که نویسنده با قلم خود برف را به تصویر کشیده است. اگر دنبال کتاب کودک در قالب داستانی_ تصویری هستید، این کتاب پیشنهاد می‌شود.
امیرحسین بزرگی
۱۴۰۱/۳/۱۷
محتویات کتاب در عین سادگی و لطافت بچگانه، بسیار آموزنده و زیبا هست آدم رو به دوران کودکی می‌بره.
سلمارعیت نژاد
۱۴۰۱/۳/۱۷
کتابی بسیار زیبا واموزنده برای کودکان
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب آرزوی کوالا کوچولو

برای دریافت کتاب آرزوی کوالا کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.