معرفی و دانلود کتاب شیطان پرستی مدرن

عکس جلد کتاب شیطان پرستی مدرن
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شیطان پرستی مدرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شیطان پرستی مدرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شیطان پرستی مدرن

در کتاب شیطان پرستی مدرن، به تالیف حسین بابازاده مقدم، به یکی از جریان‌های فاسد فکری و فرهنگی که ابتدا مرزهای اخلاقیات را در کشورهای اروپایی و آمریکایی در هم شکسته و سپس به سرزمین‌های شرقی رسیده، پرداخته شده است.

شیطان‌پرستی یکی از جریان‌های ضدفرهنگی بین‌المللی است که به‌دلیل ماهیت و عملکرد دارای زوایای پنهانی است. اگر امروزه غرب در آتش فحشا و فساد می‌سوزد، ‌بدیهی است که براساس امیال شیطانی بخش عمده‌ای از حکام آن قصد رساندن دامنه‌های این آتش را به سرزمین‌های متمدن و دین‌مدار شرقی دارند.

با گذشت سال‌های متمادی از شکل‌گیری انقلاب فرهنگی هنوز ایران اسلامی از فقدان یک چهارچوب ایمن فرهنگی رنج می‌برد و آسیب‌های فراوانی از این ناحیه متوجه اقشار مختلف اجتماع علی‌الخصوص جوانان عزیز کشور می‌شود. ضرورت پرداختن به الگوهای اصیل دینی و روز‌آمد، ساختن ویژگی‌های شخصیتی ایشان امروزه بیش از هر زمانی احساس می‌شود. 

حضور و فعالیت این عناصر در صحنه‌های بین‌المللی می‌تواند جمهوری اسلامی ایران را با هشداری جدی مواجه نماید. زیرا شکل‌گیری جریاناتی این‌گونه اغلب با حضور عناصری از این دست فراهم می‌آید و خلع حضور مؤثر چهره‌های جذاب و بدیع عملیاتی شده در عرصه فرهنگ زمینه‌های بیشتری را برای رشد و گسترش نفوذ این عوامل فراهم می‌آورد. 

کاهش میانگین سن گرایش به گروه‌های فاسد فکری غرب نیز از جمله مؤلفه‌هایی است که می‌بایست به‌صورت جدی در دستور کار امر مهندسی فرهنگ قرار بگیرد و این امر پرداختن به سطوح تخصصی طراحی ساختمان فرهنگی را بیش از گذشته نمایان می‌سازد. 

کتاب شیطان پرستی مدرن براساس راهنمایی‌های صاحب‌نظران مبنی بر شناسایی و معرفی سطوح تحت‌تأثیر و مصادیق بروز شیطان‌پرستی در ایران سازماندهی و به پایان رسید. لکن ایجاد ایمنی فرهنگی نیازمند بررسی‌های دقیق‌تر و جامعی است که به تحلیل و طرح ابعاد کلی گروه‌ها و جریانات ضد‌فرهنگی مدرن بپردازد. قطعاً مبارزه بر علیه این تهاجم همت جمعی را می‌طلبد، صاحب‌نظران، کارشناسان رسانه‌ها، نیروی انتظامی و بسیج، مراکز و نهادهای فرهنگی رسمی و مراکز فرهنگی غیردولتی، کارشناسان قضایی و همه و همه بخصوص متولیان امر تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش می‌بایست با تعهد و دلسوزی برای مقابله با این انحرافات آماده باشند و هر لحظه تأخیر را به نفع دشمنان تلقی نمایند. لازم به‌ذکر است که در بخش دوم کتاب، به معرفی مرلین منسون پرداخته شده است.

هدف کتاب شیطان پرستی مدرن، بررسی اجمالی شکل‌گیری این مساله در جهان غرب و سپس راهیابی آن به کشورمان است. 

فهرست مطالب کتاب

بخش اول: آشنایی با شیطان‌گرایی؛ از ابتدا تا معاصر
مقدمه بخش اول
1. بسترهای شیطان‌پرستی در غرب
2. معرفت‌شناسی یهودی از شیطان
3. صهیونیسم و شیطانیسم
4. موسیقی و شیطان‌پرستی
5. شیطان‌پرستی در ایران (تاریخی)
6. مراحل وارد شدن به شیطان‌پرستی
7. شیطان‌پرستی به‌مثابه یک تهدید
8. وضعیت فعلی شیطان‌پرستی در ایران
بخش دوم: مرلین منسون به‌مثابه شیطان مدرن، نمادها و گروه‌های مرتبط
مقدمه بخش دوم
1. آشنایی با مرلین منسون
2. منسون و نمادها
3. گروه منسون
4. منسون و رواج زنا با محارم
5. ورود منسون به ایران
6. استمرار حضور
7. عوامل موثر در شکل گیری هواداران
جمع‌بندی
منابع
منابع مجازی
 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شیطان پرستی مدرن
نویسنده
ناشر چاپیموسسه فرهنگی هنری سیب سرخ نیکان
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۲
زبانفارسی
شابک978-600-7790-22-9
موضوع کتابکتاب‌های ادیان
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شیطان پرستی مدرن

فرشته آبان
۱۳۹۸/۸/۲۹
خیلی خوبه که آقای بابازاده جای خالی اثری در این مورد رو حس کردن. واقعا نیازه تا نویسنده‌های ما شروع به نوشتن درمورد مسائلی بکنن که اکثرا اون رو ندید میگیرن البته اینطور نوشته‌ها باید خیلی قوی باشه تا تاثیر گذاری بیشتری داشته باشه و اینکه اینطور کتابها باید بهتر معرفی و حمایت بشن. خواهشا تا میتونید اینطور کتابها رو پیشنهاد کنید حالا هر چقدر هم که قلم نویسنده عالیِ عالی نبود چون برای مقابله با تهاجمات فرهنگی نیاز به اطلاعات داریم
آتوسا متین رهبری
۱۳۹۸/۷/۳
به نظرم باید مطالب غیر صروری مثل ابراز تاسفهای مدام حذف شود چون باعث دلزدگی خواننده میشود
Mahshid
۱۴۰۱/۵/۱
کتاب خوبیه اما مطالب اضافه زیاد داره
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب شیطان پرستی مدرن

برای دریافت کتاب شیطان پرستی مدرن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.