معرفی و دانلود PDF کتاب بخوان، بنویس، عشق

عکس جلد کتاب بخوان، بنویس، عشق
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بخوان، بنویس، عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بخوان، بنویس، عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بخوان، بنویس، عشق

خودتان را پیدا کنید، راه و رسم عشق ورزیدن را بیاموزید. دیگر وقت آن رسیده که انرژی های منفی را از اطراف خود دور کنید.

این کتاب جملات قصاری با موضوع "بخشش، محبت و عشق" است که از شخصیت‌های برجسته‌ای نظیر مارتین لوتر، فرانسیس بیکن، ماهاتما گاندی، فردریک نیچه، افلاطون، مارک تواین، و گوته نوشته شده است.

خداوند قبل از خلقت انسان، عشق را آفرید.اگر دنبال عشق نگردید، خودش سر راهتان قرار می گیرد، ولی اگر یک لحظه عقل را وارد میدان کنید، چشمتان بینایی خود را برای شناسایی معشوق از دست خواهد داد. عشق بالاترین فضیلتی است که انسان می تواند به آن دست پیدا کند و نقطه اوج عظمت انسان به حساب می آید.

... به قول ارد بزرگ، عشق چنان شیفتگی در نهاد خود دارد که سخت ترین دل ها نیز، گاهی هوس شنا در آن را می کنند. پس تردید نکنیم و این نیرو را در خود کشف کنیم و آن را آگاهانه با تمرین های مختلف بارور سازیم. از هر فرصتی استفاده کنیم و با جاری کردن آن در درون و خارج از خودمان، آثار گرانبهایش که قابل مقایسه با هیچ اثر مادی نیست را در زندگی خود ببینیم.

اما دیدن این نتایج نیز آمادگی خاص خود را می طلبد. اینکه از کلیه ی وابستگی ها و تعلقات دروغین و بی مایه خود را پاک سازیم و به قول سهراب سپهری، چشم هایمان را بشوییم تا بتوانیم نظاره گر اتفاق های جدید، پرشور، پرهیجان و بالنده باشیم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بخوان، بنویس، عشق
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات همداد
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۲۱
زبانفارسی
شابک978-964-8051-65-0
موضوع کتابکتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بخوان، بنویس، عشق

Kamand Al
۱۳۹۵/۸/۱۰
خیلى خیلى دوست دارم این کتاب رو
Kamand Al
۱۳۹۵/۸/۸
نمونه ى یک کتاب عالى، عاشقشم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب بخوان، بنویس، عشق

برای دریافت کتاب بخوان، بنویس، عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.