معرفی و دانلود کتاب شیطان پرستی

عکس جلد کتاب شیطان پرستی
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شیطان پرستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شیطان پرستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شیطان پرستی

چند سالی است که بحث شیطان گرایی درایران، با انتشارخبری همچون دستگیری عـــــده ای شیطان پرست در یک محفل یا میهمانی یا با پخش مستندی جنجالی مشابه مستنـدهای «شــوک» داغ می شود، یا با اظهار نظر یکی از مقامات نیروی انتظامی در قالب یک موضوع جدی مطرح می شود، ولی در این بین کمترکسی می داند که شیطان پرستی درحقیقت چیست و اصلاً «شیطان گرا» به چه کسانـی می گویند، یانمادهای عجیبی که روی زیورآلات و بدلی جات وتی شرت‌ها و کمربنـدها و کلاه‌ها می بینیم چه ربطی به شیطان گرایی دارند.

طبیعی است که جامعه به این مفاهیم و نمادها کنجکاوی نشان دهد و ازآن طبیعی تر این است که رسانه‌ها و مقامات قضایی و انتظامی و مذهبی در خصوص اطلاع رسانی صحیح و مفید در این زمینه احساس مسئولیت کنند؛ به ویژه به این علت مهم که شیطان گرایی وآداب آن بیشتر اوقات چه بسا زمینه ساز وقوع جرائم خشنی همچون قتـل انسان وحیوانات، آزار و اذیت های جنسی و بزه کاری های دیگری نظیرمصرف مواد مخدر و محرک و حتی انتقال بیمـاری های مسری و خطرناکی شود که از راه خون سرایت می کند. البته باید در همین جا اشاره کنیم که منظـور این نیست که هر کس نادانسته از علائم شیطان گرایی روی لباس و زیورآلات استفاده می کند، یا موسیقی عجیب و غریب گوش می دهد، الزاماً شیطان پرست است، بلکه هدف از نگارش این کتاب، شناساندن ایــن فرقۀ خطرناک و ضد بشری است که چه بسا بستر حوادث وآسیب های اجتماعی جدی و جبران ناپذیـر باشد.

در این کتاب به مباحث و مصادیقی همچون مدرسۀ شیطانی، ارتباط شیطان گرایی با صهیونیسم جهانی، آنتوان لوی شیطان مجسم، بندگان شیطان، جنایت های شیطانی، لباس و زیورآلات شیطانی، علائم شیطان پرستان، موسیقی های مبتذل، نفی مذهب، شیطان روی پردۀ سینما، گروه های شیطانی، شیطان پرستـی در غرب و ایران، شیطان پرستی دینی، فلسفی و گوتیک، صهیونیسم و شیطانیسم، تصوف یهودی( کــابـالا)، مناسک جنسی در فرقۀ کابالا، نمادها، سیاست اسرائیل، موسیقی و شیطان پرستی، آشنایی با متالیکا، ارزش های القائی متالیکا، مرلین منسون، ورود شیطان پرستی به ایران و نحوۀ ورود آن، حاملان شیطان گرایـی، شیوه های تبلیغ، زمینه های جذب، موسیقی متال، افول معنویت، سرمایه گذاری، اینترنت، همکاری های جاسوسی، جرایم باندی، روابط سازمانی، ارتباط خارجی، سرقت، تجاوز جنسی، قتل، وضـع فعلــــی شیطان پرستی در ایران، تحرک در اینترنت، ترویج نمادها، ترویج متالیکا، پارتی شبانه، همکاری بــــا سلطنت طلب ها، ماهیت شیطان پرستی، تاریخچۀ مختصر شیطان پرستی، حاملان شیطـــان گرایـــی، وظایف خانواده ها، چرا شیطان در رسانه های غربی ظهور کرد و پشت پردۀ آن، عقل رحمانی، عقـــــل شیطانی و دلایل حمایت سرمایه‌داران یهود از شیطان پرستان پرداخته شده است.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
شیطان مجسم
مختصری در معرفی شیطان
شیطان روی پرده سینما
نگاهی به اهداف استراتژیک غرب در فیلم‌های ترسناک
مدرسۀ شیطانی
بندگان شیطان
پشت پرده ترویج شیطان پرستی در رسانه های تصویری
خرافه پرستان در ایران و جهان
ماهیت شیطان پرستی درغرب و ایران
نفی مذهب از اصول شیطان پرستی است
عقل رحمانی، عقل شیطانی؛ عقل، قلب و روح آدمی
پلیس و شیطان پرستی در ایران
شیطان‌پرستی کالای وارداتی است.
قوانین شیطان‌پرستی در ایران
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شیطان پرستی
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات منتشران اندیشه
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۶
زبانفارسی
شابک978-600-93118-9-7
موضوع کتابکتاب‌های ادیان
قیمت نسخه الکترونیک
۴۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شیطان پرستی

.Ehsan rffr
۱۳۹۸/۹/۲۴
من فقط نسخه نمونه رو خوندم و چیزی که متوجه شدم نویسنده کتاب حتی باندازه کلاس پنجم ابتدایی با این مقوله اشنا نیست. میگه بخشی از شیطان پرستی یعنی متالیکا! اخه متالیکا رو چه به شیطان پرستی؟ یا مثلا پارتی شبانه! قربونت همه مهمونی‌ها شبانه است. کلا فازت چیه با این افکار بچگونه میخوای چی توضیح بدی؟
Asal Rad
۱۴۰۰/۸/۱۵
از نظر اطلاعات و امثال بسیار ضعیف بود متاسفانه ومیشه گفت برای رده سنی ۱۵ تا ۱۷ بچه‌های پر اطلاعات الان بود.
معین ملک زاده
۱۳۹۷/۷/۱
خیلی سطحی بود
فاطمه میرزایی
۱۳۹۶/۴/۱۹
اطلاعات جالبی بود.
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب شیطان پرستی

برای دریافت کتاب شیطان پرستی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.