معرفی و دانلود PDF کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب

عکس جلد کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب
قیمت:
28000 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب

کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب به قلم عباس شادلو، شامل سوالات درک مطلب سال‌های 90 تا 97 به انضمام 1500 واژه کلیدی کنکور است.

آمار موفقیت دانش‌آموزان در سال‌های گذشته نشان می‌دهد تنها درصد کمی از دانش‌آموزان در درس زبان انگلیسی کنکور درصد قابل توجهی از تست‌ها را پاسخ می‌دهند. در سال 1396 در گروه علوم تجربی که بیش از 518 هزار نفر در آن شرکت کردند 9/16 درصد داوطلبان درس زبان را منفی 48/1 درصد بین صفر تا 10 درصد و تنها 5/5 درصد زبان را بالای 50 درصد زده‌اند.

اگر فرض کنیم زبان تنها درس تعیین کننده کنکور باشد که خوشبختانه یا متأسفانه تاحدودی چنین نیز هست می‌توان فهمید کسانی که زبان را بالای 50 درصد زده‌اند شانس بالایی برای موفقیت در رشته‌های پرطرفداری چون پزشکی و پیراپزشکی و فنی مهندسی دارند.

حدود 40 درصد درس زبان انگلیسی در کنکور به درک مطلب مربوط می‌شود که بستگی مستقیم به توانایی دانش‌آموز در ترجمه متن و به نوبه خود بستگی به دایره لغات داوطلب دارد. در عمل هر چه محفوظات داوطلب واژگان بیشتری را دربرگیرد امکان موفقیت بیشتر خواهد بود. لذا داوطلبان کنکور می‌بایست اصل را بر گسترش دایره لغات گذاشته و فن ترجمه را در درجه اول قرار دهند که البته بدون دانستن گرامر ممکن نیست.

کتاب پیش رو با اصل قرار دادن تقویت دایره لغات می‌کوشد با استفاده از شیوه‌ای خاص دایره لغات شما و سپس قدرت شما در ترجمه متن را افزایش دهد. هدف داوطلب از مطالعه این کتاب دستیابی به درصد حداقل 60 درصد زبان کنکور باید باشد و این امر به‌ طور قطع با تمرین و مطالعه قابل دستیابی است. به همین منظور تمام متون انتخاب شده در کتاب شناسنامه‌دار و مربوط به آزمون‌های کنکور سال‌های قبل می‌باشد.

شیوه اصلی و منحصر بفرد این کتاب بر دو پایه استوار است اول امکان تکرار و دوم حذف موارد اشتباه واژه‌های هم‌ شکل و نزدیک به هم. (فایل کتاب در تاریخ 2 اردیبهشت 1398 به روز رسانی شده است.)

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات231
زبانانگلیسی
شابک978-600-98232-6-0
موضوع کتابکتاب‌های کنکور کارشناسی، کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی
قیمت نسخه الکترونیک
28000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب

معصومه بی آبی
۱۳۹۹/۴/۶
لطفا متن‌هایی که بدون سوال هستند رو با سوال بذارید، این روش درست نیست که فقط متنهای ابتدایی سوال داره و بعد از وسط کتاب متن بدون سوال هست، از نویسنده محترم میخوام ویرایش کنه.
مریم شکوهی
۱۳۹۸/۷/۳
خیله خوبه... ولی اگه اصطلاحات رو توضیح بده و زیاد استفاده بشه تو متن‌ها بهتر و مفید تر هم میشه
یاسر عینی مهران
۱۳۹۸/۷/۲۳
بسیار عالیست ولی بیش از پنجاه درصد متن‌ها بدون سوال هستند
یاسر عینی مهران
۱۳۹۸/۷/۱۸
My idea about this book is:this is the book that i have seen for ten years
Ali Jouzdani
۱۳۹۸/۶/۱۴
چرا فقط متن‌های سال۹۰ تا ۹۳ رو داره و بقیه متن هام سوالی ندارن؟!!
Hadi Anami
۱۳۹۸/۶/۶
یک کتاب عالی برای کنکوری‌های عزیز
عباس صابری
۱۳۹۸/۱/۱۶
چرا یک سری متن‌ها سوال ندارند فقط متن خالی هستند
پریناز رنجبر
۱۳۹۸/۳/۲۲
عالیه خیلی خوب بود
kiana pashaie
۱۳۹۷/۱۲/۶
بسیار مفید👌🏻
سید محمد آزاد
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
کتاب بسیار حرفه‌ای برای دانشجویان منحصرا زبان
Mohamad Mohamadi
۱۳۹۹/۷/۱
تست‌های خوبی داره کلمات سخت
مشاهده همه نظرات 11

راهنمای مطالعه کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب

برای دریافت کتاب کنکور زبان انگلیسی: درک مطلب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.