معرفی و دانلود PDF کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم

برای دانلود قانونی کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم

کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم نوشته‌ی حسین هاشمی طاهری، محسن محمدکریمی و خشایار کاویان پور، مجموعه‌ای از درس‌نامه‌ها، بانک تست، سؤال امتحانی و آزمون است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا برای کنکور سراسری به آمادگی خوبی دست یابند و نتیجه‌ی خوبی کسب کنند.

درباره‌ی کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم:

در آغاز هر درس، تعاریف و قضایای موردنیاز بیان شده‌ و در ادامه چندین مثال و تست به تناسب ارائه شده‌اند و در انتهای هر درس، تمرین‌های تشریحی و سؤال‌های چندگزینه‌ای برای تمرین بیشتر و همچنین عمیق‌تر شدن آموخته‌هایتان آورده شده‌اند. امیدواریم به اندازه کافی برای حل آن‌ها بکوشید و اگر روش حل آن‌ها را متوجه نشدید به بخش پاسخ‌های مربوطه بروید. در انتهای هر فصل، چندین مسئله با عنوان مسائلی با چالش بیشتر آمده‌اند که بیشتر برای دانش‌آموزانِ خیلی علاقه‌مند هستند!

هر چند کتاب پیش رو، یک کتاب درسی یا تنها یک کتاب تستی نیست اما برای دانش‌آموزانی آماده شده که دوست دارند درس هندسه را دقیق‌تر بفهمند و تمرین بیشتر داشته باشند.

کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه یازدهم رشته‌ی ریاضی مخاطبان این کتاب‌اند.

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: دایره
فصل 2: تبدیل‌های هندسی و کاربردها
فصل 3: روابط طولی در مثلث

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات192
زبانفارسی
شابک978-600-412-476-8
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
57600 ت - 10.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم

برای دریافت کتاب آموزش شگفت انگیز هندسه 2 - پایه یازدهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.