معرفی و دانلود PDF کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه

عکس جلد کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه
قیمت:
12000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه

کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه داستانی آهنگین از محمود میرزایی دلاویز درباره اهمیت تمیز نگهداشتن شهر است. این اثر دوزبانه و مصور درس‌هایی مهم درباره رفتار درست در خیابان را به کودکان آموزش می‌دهد.

موضوع کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه:

پوپو هر روز چیزهای جدیدی در مهدکودک یاد می‌گیرد. در کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه (Popo the little should not drop wastes on to the ground) راننده سرویس و مربی مهدکودک به این پسر کوچک آموزش می‌دهند که زمین خانه همه ماست و نباید آشغال‌ها و زباله‌های خود را در خیابان رها کنیم. محمود میرزایی دلاویز با استفاده از شعر، توجه مخاطب کودک را به خوبی جلب می‌کند و با بیانی خوشایند، به اصلاح رفتارهای اشتباه کودکان می‌پردازد.

درباره مجموعه شعر کودک پوپو:

این مجموعه مصور، قصه پوپو را در قالب شعر روایت می‌کند که در هر قسمت از کتاب به مشکلی برمی‌خورد اما با کمک پدر و مادر و دوستانش موفق می‌شود آن را حل کند. محمود میرزایی دلاویز این مجموعه را به زبان شعر تالیف کرده و با استفاده از تصاویر جذاب، می‌تواند توجه کودک شما را به راحتی جلب کند. ویژگی مهم دیگر کتاب‌های پوپو، وجود ترجمه انگلیسی متن است که در آموزش کلمات انگلیسی به کودکان مفید و کاربردی است.

کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه مناسب چه کسانی است؟

مخاطبان اصلی این کتاب کودکان 3 تا 8 ساله هستند. اگر فرزندان یا شاگردان شما در این گروه سنی هستند، می‌توانید برای آموزش حفظ بهداشت شهری از کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه استفاده کنید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه
نویسنده
ناشر چاپینشر کیوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات21
زبانفارسی
شابک978-964-5581-99-0
موضوع کتابکتاب آموزش زبان کودک، کتاب شعر کودک
قیمت نسخه الکترونیک
12000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه

نفیسه کرباسی زاده
۱۴۰۱/۳/۱۶
با سلام. شعر خوب بود و تصاویر از آن بهتر و بسیار گویا. با زبانی شیرین و به نرمی به کودک آموزش می‌دهد که در اتومبیل چه رفتاری داشته باشد و نکته‌ای که داشت این بود که تصور کودک از مربی مهد دوستی مهربان و عاقل خواهد بود.
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه

برای دریافت کتاب پوپوی ریزه میزه، آشغال زمین نریزه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.