معرفی و دانلود کتاب استاد ساده گذشت

عکس جلد کتاب استاد ساده گذشت
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب استاد ساده گذشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب استاد ساده گذشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب استاد ساده گذشت

کتاب استاد ساده گذشت مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه نوشته‌ی کبری چاشتی است که با مضامینی متفاوت به زبانی ساده و روان به رشته تحریر در آمده.

کبری چاشتی متولد شهرستان جاسک شرقی‌ترین شهر استان هرمزگان، که از هفت سالگی تا به حال عضو فعال و دیوانه‌وار کتابخانه‌ها است. همچنین او یک بار کتاب‌خوان برتر استان هرمزگان شناخته شده.

از نویسندگان مورد علاقه او گارسیا مارکز، ایزابل آلنده، چخوف، فوئنتس و... هستند و به شدت ادبیات آمریکای لاتین را دوست دارد.

به عقیده چاشتی کتاب خواندن آرامشی دارد ک هیچ کجای دیگر نمی‌توان آن را پیدا کرد. او قدم زدن لابه لای قفسه‌های کتابخانه را به خیلی از کارهای دیگر ترجیح داده و دو بار در جشنواره‌های ملی شرکت کرده است که هر دو بار از برگزیدگان این جشنواره انتخاب شده.

در بخشی از کتاب استاد ساده گذشت می‌خوانیم:

لُنگ مشهدی حسین به قدری بالا رفته بود که ران پایش هم پیدا بود. در هوای بهاری صبح دوشنبه بیرون خانه روی تپه‌ای که مشرف به قبرستان بود، به حالت چمباتمه نشسته بود تکیه بر عصایش شعری را زمزمه می‌کرد که آهنگ غمگینش نشان از دلگیری پیرمردی می‌داد که همه‌ی سنوات زندگی را اینجا، لابه‌لای این تپه‌ها و باغ‌ها گذرانده بود. مشهدی برگشت و موسی را دید که در باغ خودش که ضلع شرقی خانه‌ی مشهدی حسین می‌شد قدم می‌زد و علف‌های هرز را می‌کند.

فاصله‌ی بین مشهدی و موسی یک راه باریک روستایی بود، با کلی سنگ سخت جلبک بسته باغ موسی و خانه مشهدی حسین روی دو تپه تقریباً بلند روبه روی هم قرار گرفته بود. مشهدی بلند شد. لُنگش را صاف کرد عصازنان به سمت لبه‌ی تپه رفتت صدای لاستیک‌های ماشینی باربری که روی جاده خالی کشیده می‌شد به گوش می‌رسید. مشهدی حسین و موسی به جاده نگاه کردند. از دور گردوخاک ماشینی آبی رنگ معلوم بود. موسی با دیدن ماشین که حالا اندکی از آن خم جاده معلوم بود گفت: این که عباسعلیه! چه گرد و خاکی راه انداخته!

فهرست مطالب کتاب

مهم نیست
اتاق عمل
مرد سالاری به سبک احمق‌ها
مُجرم
بهرام
دیوانه
اُستاد ساده گذشت
سه سال پیش
made in china
مشهدی حسین شمر است

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب استاد ساده گذشت
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات31
زبانفارسی
شابک978-622-6201-61-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب استاد ساده گذشت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب استاد ساده گذشت

برای دریافت کتاب استاد ساده گذشت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.