معرفی و دانلود PDF کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید!

عکس جلد کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید!
قیمت:
۲۴۸۰۰ تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید!

کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید! از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز نوشته‌ی الیز پارزلی، ماجرای خنده‌دار دختر بچه‌ای به نام ماگنولیا را به تصویر می‌کشد که فکر می‌کند در کتابخانه می‌توان هر کاری جز دست زدن و سر و صدا کردن انجام داد، به همین خاطر با خودش سیرک را به کتابخانه می‌برد که همین موضوع باعث به وجود آمدن داستان‌های بامزه‌ای می‌شود.

موضوع کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید! چیست؟

روزی ماگنولیا پوستری در کتابخانه می‌بیند که رویش نوشته بود «می‌توانی هر کاری دلت خواست توی کتابخانه انجام دهی» که به معنی این بود که در کتابخانه می‌توانید بشینید، کتاب بخوانید و در دنیای خیالات بچرخید اما ماگنولیا فکر کرد واقعاً هر کاری دلش خواست می‌تواند در کتابخانه انجام دهد و سیرکی را با خود به کتابخانه برد... شما فکر می‌کنید چه دردسرهایی به راه می‌افتد؟ برای دانستن جواب این سوال با داستان طنز لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید! (If You Ever Want to Bring a Circus to the Library, Don't) همراه باشید.

درباره‌ی مجموعه ماگنولیا:

این مجموعه‌ی محبوب که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز به شمار می‌آید داستان‌های طنز دختری به نام ماگنولیا را به تصویر می‌کشد که مهارت زیادی در دردسرسازی دارد! او در هر داستان با ایده‌های عجیب و غریبش ماجراهایی بامزه را رقم می‌زند. الیز پارزلی (Elise Parsley) با داستان‌های بامزه‌ی این کتاب‌ها هم کودکان را سرگرم کرده و هم به آن‌ها می‌آموزد که هر چیزی باید در جای خودش باشد.

کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید! مناسب چه کسانی است؟

داستان طنز این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال خنده‌دار و آموزنده خواهد بود.

در بخشی از کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید! می‌خوانیم:

به تماشاچی‌ها می‌گویی دیگر تشویق نکنند و هورا نکشند، چون میتوانی هر کاری دلت خواست توی کتابخانه بکنی؟ فقط نباید دست بزنی.
بعد نوبت دلقک بازی می‌رسد! یک نفر از تماشاچی‌ها باید داوطلب بشود و کیک خامه‌ای را بکوبد توی صورتت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید!
نویسنده
مترجمفرمهر منجزی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۱
زبانفارسی
شابک978-600-462-606-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۸۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید!

برای دریافت کتاب لطفاً سیرک به کتابخانه نبرید! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.