معرفی و دانلود PDF کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان

عکس جلد کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان
قیمت:
62000 تومان - 11.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان

کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان به قلم هلاله کاتب صفا، دربردارنده‌ی سؤالات و تست‌های بین‌المللی و تألیفی این درس است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا خود را برای حضور در آزمون تیزهوشان آماده کنند.

درباره‌ی کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان:

خوبی کار کردن کتاب‌های تیزهوشان در کلاس سوم این است که آدم فرصت دارد خوب و درست حسابی کار کند بدون آنکه نگران آزمون تیزهوشان پایان سال باشد و همین فرصت بسیار خوبی است که آدم سر صبر و با حوصله همه چیز را یاد بگیرد و پایه‌اش را در درس‌هایش قوی کند. ریاضی سوم دبستان یکی از نقطه‌های مهم یادگیری این درس برای شماست، ضرب را یاد می‌گیرید، با مفاهیم اولیه کسر آشنا می‌شوید، پایه‌های مفهومی احتمال را کار می‌کنید و... .

سؤالات این اثر از پرسش‌های آزمون‌های بین‌المللی اخذ شده که با تست‌های تألیفی نیز همراه است، به طوری که در کنار هر سؤال به منبع آن اشاره شده. در ابتدای هر فصل، درس‌نامه‌هایی قرار گرفته است که علاوه بر آموزش هر مبحث، شامل سؤالات سخت‌تر نیز هست.

کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر به دانش‌آموزان پایه سوم دبستان که قصد حضور در آزمون‌های تیزهوشان را دارند، بسیار کمک می‌کند.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: الگوها
فصل 2: عددهای چهار رقمی
فصل 3: عددهای کسری
فصل 4: ضرب و تقسیم
فصل 5: محیط و مساحت
فصل 6: جمع و تفریق
فصل 7: آمار و احتمال
فصل 8: ضرب عددها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات196
زبانفارسی
شابک978-600-412-094-4
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی دبستان
قیمت نسخه الکترونیک
62000 ت - 11.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان

ali asghar moradi
۱۴۰۱/۱۲/۲۶
بادرود به دست‌اندرکاران انتشارات خیلی سبز و همچنین با درود فراوان به مولف ارزنده کتاب به عنوان یک معلم ریاضی از از همه عوامل به وجود آورنده این کتاب کمال تشکر دارم و آرزو دارم که هم دانش آموزان عزیز ز و معلمین گرامی بتوانند از این گنجینه بسیار ارزشمند استفاده کنند تا جبران بخش بسیار کوچکی از از دست زحمات اندرکاران و مولفین با این کار جبران شود هرچند کار بزرگی که این بزرگان در حق فرزندان این مرز و بوم انجام میدهند واقعاً قابل جبران نیست برای همه آرزوی سرافرازی و سربلندی دارم امیدوارم در سال جدید شاهد تحولات بسیار مثبتی برای همه باشیم
مریم اسماعیلی
۱۴۰۱/۴/۲۸
من کتاب صد هزارتومانی رابااین اپلیکیشن ۱۰هزار تومان خریدم وبسیار سپاسگزارم
karami kangavari
۱۴۰۰/۱۱/۲۲
عالیه خیلی خوشم اومد😀
مریم علی منش
۱۴۰۱/۶/۲۹
ممنونم به خاطر نرم افزار خوبتون. عالیه
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان

برای دریافت کتاب ریاضی سوم دبستان تیزهوشان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.