معرفی و دانلود کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی)

عکس جلد کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی)
قیمت:
۹۵۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی)

کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی) نوشته‌ی شهرام اسلامی، سالار اثنی عشری و یاسمن محسنی به بررسی روابط خارج از محدوده‌ی زناشویی می‌پردازد و با تحلیل این معضل تلاش می‌کند تا علاوه بر ریشه‌یابی خیانت راه‌حل‌هایی برای درمان آن ارائه دهد.

یکی از مهم‌ترین مشکلات انسان امروزی در زندگی زناشویی، روابط خارج از چارچوب ازدواج محسوب می‌شود، معضلی که روزبه‌روز افزایش می‌یابد. در کتاب سومین نفر تلاش شده تا دلایل وجود خیانت‌های پنهان و آشکار افراد متأهل مورد بررسی قرار گیرد. این کتاب، تأثیر عمیق چنین روابط خارج از عرفی را بر زندگی مشترک، خانواده و جامعه شرح می‌دهد و از تبعات آن می‌گوید. شهرام اسلامی، سالار اثنی عشری و یاسمن محسنی با از نظر گذراندن مشکلات زوج‌های امروزی راه‌حل‌هایی هم برای رفع این معضل ارائه می‌دهند تا زندگی زناشویی خود را از نابودی نجات دهند.

نویسندگان تلاش می‌کنند تا نگاهی بی‌طرفانه نسبت به این معضل داشته باشند و حقایق مربوط به انسان‌ها و جامعه را به شما عرضه کنند. مسئله‌ی خیانت در زندگی زناشویی تنها معضلی مربوط به دو فرد نیست بلکه زنگ خطری است از آنچه در لایه‌های پنهان جامعه می‌گذرد. با این اوصاف، باید برای حفظ سلامت جامعه و نسل‌های آینده چاره‌ای برای آن اندیشید.

در بخشی از کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی) می‌خوانیم:

روابط فرازناشویی علاوه بر اینکه روی روان مرد و زن تاثیر می‌گذارد برای فرزندانی که در این محیط پرورش پیدا می‌کنند هم پیامد‌های جبران ناپذیری دارد که این پیامدها به صورت مستقیم و غیر مستقیم در زندگی فرزندان اثر گذار است. به عنوان مثال در این خانه مرد و زن در حال پرخاشگری و توجیه روابط نادرست خود هستند. در این شرایط کودکانی هم که در محیط حضور داشته باشند در رفتارهایشان پرخاشگری دیده می‌شود که می‌توان گفت این پرخاشگری همان تاثیر مستقیم اینگونه روابط است. چراکه در خانه‌ای بزرگ شده‌اند که لحظه لحظه دوران کودکی‌شان را با تنش و دعوا گذرانده‌اند و این پرخاشگری و رفتار نادرست جزو وجودی آن‌ها شده است.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: علل ایجاد و پیدایش رابطه‌ی فرازناشویی
فصل دوم: اثر روابط فرازناشویی بر زندگی زناشویی و جامعه
فصل سوم: ارائه راه حل پیشگیری و درمان
فهرست منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی)
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۲
زبانفارسی
شابک978-600-451-089-9
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۹۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی)

الهه رضایی
۱۳۹۹/۴/۲۹
کتاب مفیدی است، بشدت توصیه میشود
Ali Gorji
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
بسیار عالی و ارزشمند است
سروش میرزائیان خمسه
۱۴۰۰/۸/۱۲
در حد یک مقاله‌ی کوتاه، جالب بود
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی)

برای دریافت کتاب سومین نفر (تحلیلی بر خیانت زناشویی) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.