معرفی و دانلود کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3

عکس جلد کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3
قیمت:
15000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3

کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3 نوشته‌ی مسعود عباداللهی، طراحی اتوران یک نرم‌افزار را آموزش داده است.

دنیای وسیع برنامه نویسی و نرم‌افزارهای متنوع که نیازمند به یادگیری و تسلط بر برنامه نویسی به زبان‌های مختلف می‌باشد موجب سردرگمی و گاه ناتوانی افرادی می‌گردد که خواهان روش‌های ساده برای تولید نرم افزار هستند.

در کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 راهنمای استفاده از چند نرم‌افزار کاربردی و بی‌نیاز از برنامه‌نویسی برای طراحی اتوران یک نرم‌افزار و فایل نصبی و فایل راهنما تالیف و با ارائه اطلاعات به ساده‌ترین روش و به صورت کاملا گام‌ به‌ گام اطلاعات کافی برای طراحی یک نرم‌افزار کامل را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

تهیه یک فایل نصب از اطلاعات موجود امری ضروری برای تهیه یک نرم‌افزار به نظر می‌رسد. در این کتاب علاوه بر آموزش طراحی فایل اتوران آموزش تولید یک نرم‌افزار قابل نصب نیز ارائه گردیده است تا مخاطبین این کتاب بتوانند اطلاعات خود را وارد و فایل نصبی مورد نظر خود را طراحی و با قرار دادن آن در فایل اتوران یک نرم‌افزار جامع فراهم آورند.

مهندس مسعود عباداللهی متولد ۱۳۶۳ در تهران است. وی شاعر، نویسنده و پژوهشگر در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی و هنری است و دارای چندین عنوان کتاب در این زمینه‌ها است. مضمون آثار این نویسنده شامل مباحثی مانند راهنمای انتخاب رشته دانشگاه، راهنمای کاربری نرم افزارهای رایانه‌ای تخصصی و عمومی، اشعار نیمایی و موضوعات اقتصادی و سیاسی است. زبان ساده و انتقال مفاهیم براساس روش‌های علمی از ویژگی‌های کتاب‌های این نویسنده است. آثار این نویسنده محصول مدت‌ها تحقیق، مطالعه و پژوهش در زمینه مطالب ارائه شده در تالیفات وی است که در قالب کتاب، مقاله و نرم‌افزار به دست مخاطبین آثار وی رسیده است.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: نصب نرم‌افزار Autorun Design 3
فصل دوم: طراحی اتوران با Autorun Design 3
فصل سوم: یک پروژه کاربردی در 3 Autorun Design
فصل چهارم: نصب نرم‌افزار 5 Smart Install Maker
فصل پنجم: تولید فایل نصبی با Smart Install Maker 5
فصل ششم: یک پروژه کاربردی در 5 Smart Install Maker
فصل هفتم: نصب نرم‌افزار Helpinator 3
فصل هشتم: یک پروژه کاربردی در Helpinator 3
فصل نهم: تولید یک نرم‌افزار حرفه‌ای
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات136
زبانفارسی
شابک978-600-04-8726-3
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نرم افزارهای کاربردی
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3

برای دریافت کتاب طراحی نرم‌افزار Autorun Design 3 Smart Install Maker 5 Helpinator 3 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.