معرفی و دانلود کتاب تکنیک‌های جذب ثروت

عکس جلد کتاب تکنیک‌های جذب ثروت
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های جذب ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تکنیک‌های جذب ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تکنیک‌های جذب ثروت

کتاب تکنیک‌های جذب ثروت نوشته‌ی مهدی شهابی، شامل تکنیک‌ها و تمریناتی است که عمل به آن‌ها می‌تواند شما را در مسیر موفقیت و جذب ثروت قرار دهد.

زندگی پر از فرصت‌های طلایی است ولی آیا می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید؟! یا با بیان جملاتی مانند «نه اکنون وقت ندارم، زمان ندارم، گرفتارم و چالش‌های زندگی‌ام به ‌قدری زیاد است که فرصت مطالعه ندارم»، این فرصت‌ها را از دست می‌دهید؟!

متاسفانه این گفتگو و نجواهای درونی ما انسان‌ها در عصر جدید است که باعث شده از فرصت‌ها نتوانیم به ‌خوبی استفاده کنیم و اغلب با برچسب گرفتاری یا نداشتن زمان، به‌ راحتی آن‌ها را از دست می‌دهیم.

شاید شما در اطراف خود بارها با موقعیت‌های شگفت‌انگیز و افراد موفقی که بدون پشتوانۀ مالی و به ‌صورت خود ساخته، جاذب پول و ثروت هستند برخورد کرده و جوابی برای چگونگی آن نیافته باشید. چرا برخی از افراد به هر چیزی که دست می‌زنند به طلا تبدیل می‌شود؟ و چرا هرجا می‌روند، پول و ثروت هم به دنبال آن‌ها دوان‌ دوان می‌آید؟

آنچه را که می‌خوانیم مهم نیست، مهم این است که به چه چیزی عمل می‌کنیم. افراد زیادی هستند که مطالب فراوانی در ذهن خود دارند، اما اقدام آن‌ها ضعیف است و فقط اطلاعات را با خود حمل می‌کنند. شما جزو کدام دسته از این افراد هستید؟ حمل‌کنندۀ اطلاعات یا عمل‌کننده؟ در واقع افراد باهوش کسانی هستند که به آنچه می‌دانند عمل می‌کنند و روز به‌ روز موفقیت خود را به درجات و سطوح بالاتر می‌رسانند، چون عمل‌گرا هستند.

افرادی را هم در جامعه می‌بینید که اطلاعات زیادی دارند، ولی به نتایج خوبی نرسیده‌اند، چون مطالب را به‌ صورت صحیح، کاربردی نکرده‌اند. شاید یکی از دلایل این باشد که راه‌حلی پیدا نکرده‌اند یا مطالب به ‌گونه‌ای پیچیده بوده که نتوانستند به ‌راحتی در زندگی خود از آن‌ها بهره‌گیری نمایند.

در این کتاب مطالب به ‌گونه‌ای روان، شیوا و بسیار کاربردی به همراه راه‌حل‌ها نوشته شده تا آنچه را که شما می‌خواهید، در مسیر موفقیت و جذب ثروت کسب نمایید و بتوانید از زندگی و کسب ‌و کار خود نهایت لذت را ببرید.

در بخشی از کتاب تکنیک‌های جذب ثروت می‌خوانیم:

یکی از مهم‌ترین نکات برای کسب موفقیت و جذب ثروت، تکنیک خودشناسی است. وقتی که انسان بتواند از خود و توانایی‌های خویش درکی واقعی داشته باشد، می‌تواند بسیاری از قوانین دیگر جهان هستی را به ‌راحتی باور کند. به ‌عبارت ‌دیگر، قوانین برای وی بهتر قابل ‌درک و فهم خواهد بود. وقتی به دنبال خودِ واقعی خویش باشیم و بفهمیم از کجا آمده‌ایم، به کجا می‌رویم و آمدنمان برای چه کاری بوده، به منبع و سرچشمۀ واقعی خودمان بیشتر فکر خواهیم کرد و بیشتر آن را خواهیم شناخت.

می‌خواهم در اینجا توجه شما را به این نکته جلب کنم که ما انسان‌ها در قیاس با کل موجودات جهان هستی، پیشرفته‌ترین مخلوقات خداوند قادر متعال هستیم. خداوند برای خلقت ما به خودش تبریک گفته، ما را اَحسَنَ الخالقین معرفی نموده و از بین تمام آفریده‌هایش ما برگزیده شده‌ایم تا روح الهی در ما جریان داشته باشد و ما جانشین او در زمین باشیم.

هیچ‌گاه کسی، فرد دیگری را مطلقاً جانشین خود قرار نمی‌دهد، مگر آنکه صفات و شایستگی‌های خودش، هر چند خیلی کمتر، در او وجود داشته باشد. خداوند فرموده: «ما انسان را شبیه به خود آفریدیم.» بنابراین، تمامی صفات خداوندی هر چند نه به‌ طور مطلق، در ما به ودیعه گذاشته شده است. همان روزی که ما به سیمای انسان آفریده شدیم، درجۀ شایستگی و لیاقت خود را دریافت نمودیم. حتی تصور اینکه ما لیاقت موهبت‌های بزرگ را نداریم، عملاً به معنی نفی ارزش‌های الهی و بنابراین ناسپاسی است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول: تکنیک‌های معنوی موفقیت
فصل اول: تکنیک خودشناسی
فصل دوم: تکنیک بخشایش
فصل سوم: تکنیک نماز اول وقت
فصل چهارم: تکنیک شکرگزاری
فصل پنجم: تکنیک صداقت (عدم حسادت و دروغ)
فصل ششم: تکنیک کمترین تلاش
فصل هفتم: تکنیک باورها
بخش دوم: تکنیک‌های طلایی
فصل هشتم: تکنیک قانون 5 ثانیه
فصل نهم: تکنیک تجسم خلاق (تصویرسازی ذهنی مثبت)
فصل دهم: تکنیک سرسختی
فصل یازدهم: تکنیک عزت نفس
فصل دوازدهم: نتیجه
منابع کتاب

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تکنیک‌های جذب ثروت
نویسنده
ناشر چاپینشر بید
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۰
زبانفارسی
شابک978-622-715945-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تکنیک‌های جذب ثروت

Parisa Fotohian
۱۳۹۹/۸/۲۶
این کتاب واقعا عالیه
خیلی تو زندگیم تاثیر گذار بود و باعث شد باورهام نسبت به زندگیم عوض شه از نویسنده محترم خیلی ممنونم و خواهش دارم از شما که بازهم کتاب‌های ایشون رو داخل این برنامه بگذارید
Sodabe Mahmoodifar
۱۳۹۹/۸/۳۰
کتاب خوبی است شفاف وروان نوشته شده است
رضا حسنی
۱۴۰۱/۸/۶
عالی و تبریک به جناب شهابی عزیز
کیمیا رئیسی
۱۴۰۰/۸/۲
خیلی تکنیک‌های کاربردی داره
طاهره نیک بخش
۱۳۹۹/۱۰/۲۲
بنظرم خیلی عالی واموزنده است
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب تکنیک‌های جذب ثروت

برای دریافت کتاب تکنیک‌های جذب ثروت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.