معرفی و دانلود کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت

عکس جلد کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت
قیمت:
۲۰۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت

کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت نوشته فیروزه مهرزاد در قالب داستانی ایرانی و در هفت فصل بیان شده است.

 در بخشی از کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت می‌خوانیم:

پرتوی طلایی رنگِ آفتاب مستقیم می‌تابید. خورشید در دل آسمان آبی می‌درخشید. باد گرم ملایمی می‌وزید. شیث در مورد آغاز خلقت مطالبی شنیده بود ولی اطلاعاتش کامل نبود اما یک موضوع را می‌دانست، آدم و حوا در گذشته در بهشت زندگی می‌کردند، ولی بنا به دلایلی آن را از دست داده بودند. رؤیای آنها نقش بر آب شده بود. تنها امید آنها این بود که روزی خودشان و افرادی از نسل‌های آینده بتوانند به آنچه آنها روزی از دست داده بودند، برسند.

آدم در مورد این موضوع خیلی فکر می‌کرد. گویی شخصی گنجینه‌ی اولیه را دفن کرده است. حالا وقت آن بود که نقشه‌ی گنج را پیدا کنند و خط مشی‌ای تعیین کنند و به گنج دست یابند او می‌خواست خانواده‌اش را به جایی که از آن آمده بودند، برگرداند. کل اشتیاق او برگشتن به جایی بود که از آن رانده شده بودند. او می‌دانست که این در طول عمر زمینی‌اش ممکن نیست، اما اطمینان داشت روزی می‌رسد که همه دوباره به مکان اولیه‌ی خود بازمی‌گردند. از نسل او انسان‌هایی آفریده می‌شدند که به خاستگاه اولیه‌شان بازمی‌گشتند.

آنها اگرچه با اشتباه‌شان همه‌ی نعمت‌هایی را که داشتند از دست دادند ولی فرصتی دوباره به آنها داده شده بود تا با استفاده از قدرتی که درونشان وجود داشت خوب را از بد تشخیص دهند و بدی‌ها را به خوبی تبدیل کنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت
نویسنده
ناشر چاپینشر شورآفرین
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۹
زبانفارسی
شابک978-964-2995-89-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت

برای دریافت کتاب حکایت آدم: 7 اصل خلقت برای رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.