معرفی و دانلود کتاب فراتر از بسکتبال

عکس جلد کتاب فراتر از بسکتبال
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فراتر از بسکتبال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فراتر از بسکتبال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فراتر از بسکتبال

کتاب فراتر از بسکتبال به قلم مایک شیشفسکی و جیمی اسپاتولا، به شما کمک می‌کند تا داستان‌های خود را داشته باشید، به گذشته خود بنگرید و به زمان حال خود توجه کنید و از این طریق به موفقیت برسید.

این کتاب پر از کلمات الهام‌بخش است. کلماتی که باید از آن‌ها یک تجربه جدید ساخت. این کلمات شاه کلیدهای موفقیت هستند. کلماتی عمیق که می‌توانند راهنمای هر کس در هر جا و برای رسیدن به هر مقصدی باشند. کلمات را بخوانید، داستان‌ها را بخوانید، آن‌ها را برای خود کنید، به زندگی خود ببرید و برای رسیدن به موفقیت از آن‌ها استفاده کنید.

زمانی که این کتاب را می‌خوانید، از خودتان یک سوال مهم بپرسید: چگونه ذهن‌تان معنای یک کلمه مشخص را تصور می‌کند؟ بسیاری از شما ممکن است از تعریف فرهنگ لغات آن کلمه استفاده کنید: آنچه این کلمه معنا می‌دهد، تلفظ آن، ریشه آن و معنای امروزی آن برای شما چیست؟

اگر فرهنگ لغت خوبی داشته باشید، حتی ممکن است معنای این کلمه در جمله را برایتان نشان دهد. اگر می‌خواهید یاد بگیرید که کلمات در جمله، پارگراف‌ها، گفتار یا متن چگونه معنا می‌دهید از دیکشنری استفاده کنید. با این حال به یاد داشته باشید که شما این کلمات را قرض می‌گیرید. مایک شیشفسکی و جیمی اسپاتولا (Jamie Spatola) نشان می‌دهند کتاب فراتر از بسکتبال (Beyond basketball: Coach K's keywords for success) درباره قرض گرفتن کلمات نیست، درباره برای خود کردن آن‌هاست.

برای وارد کردن این کلمات در زندگی خود یا آموزش آن‌ها به تیم و فرزندان خود، صرفا حفظ کردن یک تعریف کافی نیست. هر کس با تمرین و تکرار کافی می‌تواند تعریف کلمات بیشماری را بازگو کند. اما برای اینکه این کلمات غریزی شوند و بخشی از شخصیت شما باشند، نیاز به درک آن دارید.

مایک شیشفسکی را بیشتر بشناسیم:

مایک شیشفسکی (Mike Krzyzewski) دارنده سه مدال طلایِ " المپیک" در طی سال‌های 2008، 2012 و 2016 میلادی و دو مدال طلای قهرمانی جهان در سال‌های 2010 و 2014 میلادی است که اکنون هفتاد و دو بهار را پشت سر گذاشته است. او بیشترین تلاش و کوشش را در طی سال‌های مدیدی از زندگی خود صرف تعلیم و تربیت جوانان نموده و آن‌ها را به قهرمانان بزرگی در عرصه زندگی مبدل نموده است.

او پیش از آنکه یک مربی بزرگ و نامی بسکتبال بوده باشد و مربیگری بزرگان را پیشه خود نماید، یک معلم ساده و شرافتمند است که به زیور راستی و درستی و البته وفاداری و بسیاری از خصائل انسانی آراسته است.

شیشفسکی در سال 2006 میلادی به عنوان سرمربی تیم ملی بسکتبال ایالات متحده آمریکا انتخاب و معرفی شد و قبل و بعد از آن هم در دانشگاه موسوم به Duke تدریس نمود و اکنون هم به Duke وفادار مانده است و در همانجا شاغل به شغل مربیگری است.

در بخشی از کتاب فراتر از بسکتبال می‌خوانیم:

بهترین حالتی که می‌توانم مسئولیت جمعی را توصیف کنم اشاره به تابلو امتیازات است. در هر زمانی در بازی، وقتی به تابلو امتیازات نگاه می‌کنید، نام هیچ بازیکنی را نمی‌بینید. به جای آن، نام تیم را خواهید دید. دوک، شیکاگو بولز، آمریکا. این بدین معنی است که هیچ راهی ندارد که یک فرد، یک بازی را ببرد یا ببازد. مسئولیت هر بازی، و حقیقتا هر لحظه در بازی، به عهده کل تیم است.

در تیمی که با هم می‌برند و با هم می‌بازند، چیزی به عنوان سرزنش وجود ندارد. سرزنش یک نیروی مخرب در یک تیم است که در رختکن تیم‌های حقیقی جایی ندارد. وقتی شخصی حرکت خوبی انجام می‌دهد، ما همه حرکت خوبی کرده‌ایم. وقتی شخصی اشتباهی می‌کند، همه ما اشتباه کرده‌ایم. آن‌ها که آن بیرون نشسته‌اند مثل تماشاگران و رسانه‌ها می‌توانند چیزهایی از این دست بگویند: کریستین پنالتی از دست داد و ما باختیم. یا سین، لحظات پایانی سه امتیازی زد و ما بردیم. اما پشت این درهای بسته، ما بدون شک می‌دانیم که این‌ها درست نیستند. اگر ما بردیم، این کار را با هم انجام دادیم. اگر باختیم، مسئولیت آن به عهده تمام ما است.

پذیرش مسئولیت جمعی برد و باخت، بار را از شانه‌های یک نفر برداشته به کل تیم منتقل می‌کند. گاهی، بار برای یک نفر خیلی سنگین است. فقط تصور کنید که چه کارهایی می‌توانستید انجام دهید اگر باور داشتید که شکست نمی‌خورید. بودن در تیمی که مسئولیت جمعی را می‌پذیرد شما را به چنین جایگاهی می‌رساند.

این جو شما را به سمت علمکردی درسطح بالا سوق می‌دهد و شما و تیمتان را در موقعیت برجسته و جسورانه قرار خواهد داد و اگر قرار است ببازید، دیگر تنها نیستید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه مترجم
مقدمه‌ای از جناب استاد وحید ابوالحسنی
سپاسگزاری
مقدمه
تطبیق پذیری
سرسختی
تعادل
باور
مراقبت
چالش‌ها
مسئولیت جمعی
تعهد
ارتباطات
شجاعت
مدیریت بحران
فرهنگ
قابلیت اتکا
همدلی
اشتیاق
تعالی
شکست
خانواده
دوستی
اصول پایه
بخشش
راهنمایی
تصویر سازی
درستی
یادگیری
عشق
انگیزه
بازی بعدی
مالکیت
علاقه
ثبات
فشار
افتخار
احترام
از خود گذشتگی
استانداردها
استعداد
اعتماد
اراده
کار کردن
فرجام

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فراتر از بسکتبال
نویسنده،
مترجممحمدحسین انصاری
ناشر چاپیانتشارات تدوین طرح نو
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۷
زبانفارسی
شابک978-622-998-835-0
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فراتر از بسکتبال

3olomon
۱۳۹۹/۱/۲۶
خیلی عالی. کتابیست که چراغ‌های موفیقت را در تاریکی راه زندگی نشان میدهد. با تشکر از کتابراه
هومن رازجو
۱۳۹۹/۳/۲۳
عالییییییییی، همه بخونن، چه بسکتبالیست و چه بقیه به درد همه‌ می‌خوره
هانیتا خان‌بیگی
۱۳۹۹/۵/۱۵
خیلی عالیه
به خاطر اسمش فکر نکنین بسکتبالیه
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب فراتر از بسکتبال

برای دریافت کتاب فراتر از بسکتبال و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.