معرفی و دانلود کتاب رابطه‌ها در گیتی

عکس جلد کتاب رابطه‌ها در گیتی
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب رابطه‌ها در گیتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب رابطه‌ها در گیتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رابطه‌ها در گیتی

کتاب رابطه‌ها در گیتی نوشتۀ راضیه یادگار، قصۀ مردی را به تصویر می‌کشد که بعد از جنگ با اسرائیل در خارج از ایران و سال‌ها مفقود‌الاثر بودنش، به کشور و نزد خانواده‌اش برمی‌گردد، غافل از اینکه در غیاب او اتفاقاتی رخ داده که از آن‌ها خبر ندارد.

دربارۀ کتاب رابطه‌ها در گیتی:

این کتاب ماجرای دختری است که پس از یک ازدواج ناموفق با پسری که او نیز ازدواج ناموفق داشته و برادر شوهر یکی از دوستانش است، ازدواج می‌کند. همسرش پس از مدتی برای جنگ با اسرائیل از ایران می‌رود و سال‌های زیادی مفقود می‌شود. ماجرا زمانی حاد می‌شود که او پیدا شده و برمی‌گردد.

کتاب رابطه‌ها در گیتی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان و رمان‌های عاشقانه علاقه‌مند هستید، از این کتاب لذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب رابطه‌ها در گیتی می‌خوانیم:

آرام قهقهه‌ای کرد و گفت: راستی وقتی الیاس را دیدم، تا چند لحظه فقط نگاش کردم و عازر وایساده بود و از چشمای الیاس معلوم بود که حداقل مثل همیشه او رو را در آغوش بگیرم و خوشحالیم رو ابراز کنم، وای دیشب نبودی که صحنه رو ببینی، تراژدی و کمدی همراه شده بود، هم دوست داشتم بغلش کنم و از غم دوریش که همیشه به انتظارش گریه می‌کردم و آروم نمی‌شدم. برای یه لحظه دوست داشتم که بغلش کنم و احساسش کنم، آخه خیلی سخت بود که شوهرم رو بعد از این همه سال دیده بودم و کاری از دست برنمی‌اومد و فقط به هم نگاه کردیم. دیشب خیلی بهمون سخت گذشت. الیاس عکس جشن منو عازر رو تو اتاق دیده بود، منو دید جلو نیومد و با حسرت نگام کرد و منم مثل خودش نگاش کردم و نمی‌دونستم چی بهش بگم. او خیلی عوض شده و مسن‌تر شده بود. مادر الیاس خیلی مسن شده، نشده؟

- آره نسبت به عازر خیلی سنش بالا می‌زنه، مگه عازر چند سال از الیاس کوچک‌تره؟

آرام گفت: سه سال.

افسانه پرسید: الیاس دیشب چی به حالش گذشته وقتی فهمیده که تو با برادرش ازدواج کردی؟

آرام گفت: من فوری رفتار خودم رو تغییر دادم و سعی کردم که بهش بفهمونم که هنوز هم دوستش دارم و بهش گفتم ما از آینده خبر نداشتیم، اون هم قبول کرد. افسانه کاسه‌های تکمیل شده از ترشی را در سینی منظم گذاشت و باز پرسید: برای خواب چه کار کردی؟ پیش عازر خوابیدی؟!

-نه مادر، به عازر گفتم تو برو پیش الیاس بخواب منم با پری و آرزو تو یه اتاق می‌خوابیم. عازر خیلی ناراحته که الیاس بهش گفته من زنم رو می‌خوامش و دوستش دارم و از دیشب تا حالا پاش رو کرده تو یه کفش که فردا یا پس فردا می‌ره و شکایت می‌کنه و توافقی از هم جدا می‌شیم. عازر میگه از نگاه تنفرآمیز الیاس بدم میاد و دوست ندارم بیشتر از این ناراحتم کنه.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب رابطه‌ها در گیتی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات زبانکده کلام
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات245
زبانفارسی
شابک978-600-7609-17-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب رابطه‌ها در گیتی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب رابطه‌ها در گیتی

برای دریافت کتاب رابطه‌ها در گیتی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.