معرفی و دانلود PDF کتاب مزرعه

عکس جلد کتاب مزرعه
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مزرعه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مزرعه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مزرعه

کتاب مزرعه نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، داستان زن و شوهری را روایت می‌کند که به همراه فرزندانشان در یک روستا زندگی و بر روی مزرعه خود کار می‌کنند.

موضوع کتاب مزرعه (La ferme) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در این کتاب روایتگر یک زندگی روستایی است. زن و شوهری که به همراه فرزندان خود در یک روستا زندگی و با تراکتور بر روی زمین کشاورزی‌شان کار و از چندین حیوان مثل گاو، مرغ و خروس و خوک نگهداری می‌کنند.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب مزرعه برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار جذاب و آموزنده است و نکات خوبی را به آنان درباره زندگی در روستا و کشاورزی آموزش می‌دهد.

در بخشی از کتاب مزرعه می‌خوانیم:

کشاورزهای ما برای حاصل‌خیز کردن خاک و مبارزه با بیماری‌ها، فقط از محصولات طبیعی استفاده می‌کنند. محصولات آن‌ها سالم و ارگانیک است!

در باغ درختان، درخت‌های سیب رشد می‌کند. شکوفه‌های سفیدی که روی درخت‌های سیب قرار دارد، به میوه‌هایی قشنگ و زیبا تبدیل خواهند شد.

گیلاس‌ها رسیده‌اند و موقع چیدن آن‌هاست. پرنده‌هایی که بخواهند به گیلاس‌ها نوک بزنند، مترسک آن‌ها را فراری می‌دهد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مزرعه
نویسنده
مترجممجید مجیدی
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۹
زبانفارسی
شابک978-600-7839-85-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مزرعه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب مزرعه

برای دریافت کتاب مزرعه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.