معرفی و دانلود کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری

عکس جلد کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری
قیمت:
19000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری

بسیاری از انسان‌ها آرزو دارند تا رهبری عالی و موفق باشند. کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری نوشته‌ی مارتین لانیک، به شما آموزش می‌دهد که با انجام تمرین‌های خاص و مداوم، مهارت‌های رهبری را به عادات ماندگار زندگی‌تان تبدیل کنید. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین آثار در حوزه تجارت و مدیریت است.

درباره کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری:

عادت‌ها در زندگی بسیار قدرتمند هستند و می‌توانند شما را به سمت رفتارهای غلط مانند سیگار کشیدن ببرند یا به شما آموزش دهند که به طور خودکار کمربند ایمنی‌تان را ببندید. پس شکل‌گیری عادت می‌تواند موفقیت را در محل کار تسریع کند؛ حتی در زمینه‌های پیچیده‌ای چون رهبری و مدیریت. میکروبوک صوتی فنون رهبری (The Leader Habit) 22 توانایی اساسی در این حوزه را به شما آموزش می‌دهد و تمرینات پنج دقیقه‌ای را برایتان در نظر می‌گیرد تا هرکدام از این مهارت‌های جدید را به خوبی فرا بگیرید.

فرمول ساده میکروبوک فنون رهبری براساس مطالعه صدها رهبر موفق در سراسر جهان نوشته شده و به شما کمک می‌کند تا رفتارهای صحیح را در خود تقویت کنید و آن را به یک عادت همیشگی و ماندگار بدل سازید.

درواقع رهبری مجموعه‌ای از مهارت‌های عینی است؛ مانند توانمندسازی، قدرت دادن به دیگران، نوآوری، ایجاد روابط استراتژیک، تمرکز بر مشتری، گوش دادن فعالانه، تفویض اختیار و... اما برخی از افراد به طور طبیعی بخشی از آن را در درون خود دارند اما عده‌ای دیگر می‌توانند ضعیف‌ترین نقاط رهبری خود را با کمک تمرینات کتاب میکروبوک فنون رهبری تقویت کنند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری:

- روش لانیک در جایی که دیگر برنامه‌های آموزشی شکست می‌خورند، جواب می‌دهد. (وبسایت 800-CEO-READ)

- همه کسانی که مایل به ایجاد عادت‌های رهبری در وجودشان هستند، این کتاب را باید بخوانند. (نیر ایال، نویسنده پرفروش کتاب قلاب)

- همه ما در حال یادگیری مهارت‌هایی هستیم که در واقع اشتباه هستند. اما این کتاب به شما روشی از توسعه رهبری را آموزش می‌دهد که بسیار کارساز است. (مجله Fast Company)

- چه فرمولی برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق وجود دارد؟ جواب یک سری عادات است. مارتین لانیک به شما آموزش می‌دهد که این عادت‌های رهبری چیست. (مارشال گلداسمیت، نویسنده پرفروش)

- این کتاب تحلیلی جالب از یک موضوع نگران کننده ارائه می‌دهد؛ اینکه که چرا به نظر می‌رسد میلیون‌ها نفری که برای برای توسعه رهبری آموزش دیده‌اند، چندان موفق عمل نکرده‌اند و تاثیر گذار نبوده‌اند. (مجله فوربس)

کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر مدیر یک شرکت و کسب‌وکار هستید و می‌خواهید مهارت‌های رهبری خود را توسعه دهید و مهم‌ترین نکات و آموزه‌های این حوزه را یاد بگیرید، این میکروبوک به شما پیشنهاد می‌شود.

مارتین لانیک را بیشتر بشناسیم:

او مدیرعامل شرکت Pinsight، پلتفرمی برای آمادگی رهبران و مدیران است که راه حل‌های توسعه رهبری را به هزاران مدیر در 30 کشور دنیا آموزش می‌دهد. مارتین لانیک (Martin Lanik) مدرک دکترای خود را در رشته روانشناسی سازمانی از دانشگاه ایالتی کلرادو دریافت کرده و هم اکنون با بیش از 100 شرکت شناخته شده کار می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری می‌‌شنویم:

کدام مشتریان ایرادگیر درواقع قصد برقراری ارتباط را دارند؟ چطور گروهی از پیک‌های تحویل پیتزا تبدیل به رانندگان بهتری شدند؟ چطور تیمی با عملکرد ضعیف را شناسایی و اصلاح کنیم؟

مهارت‌های رهبری را به صورت مجموعه‌ای از عادت‌های اکتسابی راحت‌تر می‌توان آموخت. اهمیت رفتارهای رهبری می‌تواند در حوزه‌ای که در آن کار می‌کنید، تفاوت ایجاد کند. بحث تنها در مورد مدیریت یک شرکت نیست، این مهارت‌ها زمانی که خانواده‌تان را اداره می‌کنید هم می‌تواند سبب ایجاد تغییر شود. بنابراین عملا چگونه می‌توان رهبر بهتری شد؟

نظریه پردازان چنین استدلال می‌کردند که رهبران بزرگ به طور ژنتیکی مستعد و در عین حال قادر به انجام رفتار شایسته یک رهبر هستند. اگر چه تحقیقات چنین نظریه‌ای را رد کرده است. اکنون برای ما محرز شده است که هفتاد درصد از ویژگی‌های مرتبط با یک رهبری بی‌عیب و نقص شامل رفتارهای اکتسابی‌ست.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
29 دقیقه
میکروبوک فنون رهبری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری
نویسنده
مترجممرضیه چمنی
گویندهندا پوریان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
19000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری

خدمات کشاورزی
۱۴۰۰/۱/۲۳
صدای خانم برای این کتاب مناسب نیست و گیرایی ندارد!
فرزین مشهدی
۱۳۹۹/۱۱/۲۲
میکروبوک نخرید، یجور فروش یه جنس پوچ به شماست.
Afshin Ramezani
۱۴۰۰/۲/۱۳
فقط اتلاف وقت و هزینه بود
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری

برای دریافت کتاب صوتی میکروبوک فنون رهبری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.